Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "aceite de argán"

1000 resultados
  • -28% Aceite esencial Mirra Oleoresina Pranarom 5 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z mirry Oleoresina Pranarom 5 ml

    11,65 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.4

    (4)
    Precio habitual 13,71 €
    19,06 € 13,71 €
    274,20 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Coco MCT Bio NaturGreen  500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Olej kokosowy MCT Bio NaturGreen 500 ml

    13,21 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (8)
    Precio habitual 15,54 €
     € 15,54 €
    31,08 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Champú reparación intensa escualeno Sante 950 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Sante

    Szampon intensywnie regenerujący z skwalenem Sante 950 ml

    5.0

    (1)
    Precio habitual 17,40 €
     € 17,40 €
    1,83 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Gel tratante cejas transparente Lavera 8,5 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Lavera

    Przezroczysty żel do brwi Lavera 8,5 ml

    4.2

    (16)
    Precio habitual 9,75 €
     € 9,75 €
    114,71 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Mascarilla capilar 1 min reparacion profunda escualeno Sante 150 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Sante

    Maska do włosów 1 min głęboka regeneracja skwalen Sante 150 ml

    Precio habitual 8,96 €
     € 8,96 €
    5,97 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Almendras Dulces Marnys 500 ml
    Proveedor:

    Marnys

    Olej ze słodkich migdałów Marnys 500 ml

    4.6

    (42)
    Precio habitual 10,70 €
     € 10,70 €
    2,14 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de sésamo tostado Terrasana 250 ml
    Proveedor:

    TerraSana

    Olej sezamowy prażony Terrasana 250 ml

    Precio habitual 8,09 €
     € 8,09 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite condimentado con Limón La Chinata 250 ml
    Proveedor:

    La Chinata

    Olej z dodatkiem cytryny La Chinata 250 ml

    5.0

    (8)
    Precio habitual 3,96 €
     € 3,96 €
    15,84 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -7% Aceite de Girasol Naturgreen 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Olej słonecznikowy Naturgreen 500 ml

    4,73 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 5,57 €
    5,99 € 5,57 €
    11,14 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Jelly Oil Antiestrías Planeta Huerto 100 ml
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Galaretowaty olejek przeciw rozstępom Planeta Huerto 100 ml

    9,78 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.5

    (2)
    Precio habitual 11,50 €
    9,80 € 11,50 €
    11,50 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Grasa de Coco Desodorizado BIO Naturgreen 430 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Dezynfekowany tłuszcz kokosowy BIO Naturgreen 430 ml

    5,02 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.4

    (68)
    Precio habitual 5,90 €
     € 5,90 €
    13,72 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -28% Aceite vegetal almendra dulce bio, Pranarôm 50 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek roślinny ze słodkich migdałów BIO, Pranarôm 50 ml

    7,33 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 8,62 €
    11,98 € 8,62 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -10% Olej z pestek dyni Bio NaturGreen, 250 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Olej z pestek dyni Bio NaturGreen, 250 ml

    7,17 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (8)
    Precio habitual 8,44 €
    9,39 € 8,44 €
    33,76 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite AOVE Condimentado con Guindilla, laurel y pimienta 250 ml
    Proveedor:

    La Chinata

    Oliwa z oliwek extra virgin z dodatkiem chili, liścia laurowego i pieprzu 250 ml

    Precio habitual 9,60 €
    9,15 € 9,60 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial de Cedro Bio Planeta Huerto 15 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Olejek eteryczny z drzewa cedrowego Bio Planeta Huerto 15 ml

    3,32 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.9

    (9)
    Precio habitual 3,90 €
    3,90 € 3,90 €
    26,00 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Olej lniany Bio NaturGreen, 250 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Olej lniany Bio NaturGreen, 250 ml

    3,39 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (35)
    Precio habitual 3,99 €
     € 3,99 €
    15,96 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Oliva Virgen Extra con Trufa blanca Tartuflanghe 100 ml
    ♻️ Pronta caducidad
    Proveedor:

    Tartuflanghe

    Oliwa z oliwek extra virgin z białym truflami Tartuflanghe 100 ml

    Precio habitual 18,56 €
     € 18,56 €
    185,60 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Olej konopny Bio, NaturGreen 250 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Olej konopny Bio, NaturGreen 250 ml

    5,69 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.5

    (37)
    Precio habitual 6,69 €
     € 6,69 €
    26,76 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Onagra, Sura Vitasan, 90 perlas
    Proveedor:

    Sura Vitasan

    Olej z wiesiołka, Sura Vitasan, 90 kapsułek

    Precio habitual 18,04 €
     € 18,04 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 3x Sardinas en aceite de oliva virgen extra ECO Planeta Huerto 190 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Opakowanie 3x Sardynki w oliwie z oliwek ECO Planeta Huerto 190 gr

    13,74 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (12)
    Precio habitual 16,17 €
    13,50 € 16,17 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Crema de Noche Reparadora Antiedad Rosa mosqueta, Escualano & Hialur Alma Secret 50 ml
    Proveedor:

    Alma Secret

    Krem na noc regenerujący przeciwstarzeniowy z dziką różą, skualenem i hialuronem Alma Secret 50 ml

    4.0

    (2)
    Precio habitual 30,38 €
     € 30,38 €
    60,76 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Neem Bio Planeta Huerto 100 ml
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Organiczny olej z Neem Planeta Huerto 100 ml

    4,97 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (9)
    Precio habitual 5,85 €
    5,85 € 5,85 €
    58,50 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -7% Olej z awokado Bio NaturGreen 250 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Olej z awokado Bio NaturGreen 250 ml

    9,87 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 11,61 €
    12,49 € 11,61 €
    46,44 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de almendras dulces virgen BIO, 100 ml. Camassia
    Proveedor:

    Camassia

    Olej ze słodkich migdałów BIO, 100 ml. Camassia

    4.8

    (20)
    Precio habitual 10,28 €
     € 10,28 €
    10,28 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
026946841 0.0 0
aceite de argán