Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "aceite de argán"

1000 resultados
  • Aceite hidratante Corporal Canela, clavo y ylan-ylang  Bio Matarrania 100ml
    Proveedor:

    Matarrania

    Olejek nawilżający do ciała Cynamon, goździki i ylang-ylang Bio Matarrania 100 ml

    4.1

    (14)
    Precio habitual 18,34 €
     € 18,34 €
    18,34 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Omega 3 vegano 80% DHA de Aceite de Algas Zenement 90 perlas
    Proveedor:

    Zenement

    Wegańskie omega 3 80% DHA z oleju z alg Zenement 90 kapsułek

    Precio habitual 26,54 €
     € 26,54 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2x Aceite de Sésamo prensado en frío ECO Planeta Huerto 500 ml
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Zestaw 2x olej sezamowy tłoczony na zimno ECO Planeta Huerto 500 ml

    16,58 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 19,50 €
    15,80 € 19,50 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite condimentado con Trufa La Chinata 250 ml
    Proveedor:

    La Chinata

    Olej doprawiony truflami La Chinata 250 ml

    4.6

    (16)
    Precio habitual 7,79 €
    7,12 € 7,79 €
    3,12 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Higado de Bacalao 250 cápsulas
    Proveedor:

    Solgar

    Olej z wątroby dorsza 250 kapsułek

    5.0

    (3)
    Precio habitual 21,23 €
     € 21,23 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Super leaves maternity Gel corporal natural - Argán, Attitude, 473mL
    Proveedor:

    Attitude

    Super leaves maternity Naturalny żel do ciała - Argan, Attitude, 473 ml

    10,80 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 12,70 €
    12,90 € 12,70 €
    0,03 € / 1 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Champú Maca Essence Karseell 500 ml
    Proveedor:

    Karseell

    Champú Maca Essence Karseell 500 ml

    Precio habitual 28,68 €
     € 28,68 €
    57,36 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite Sesamo Negro Bio Ayurveda 200 Ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Ayurveda Aunténtico

    Olejek sezamowy czarny Bio Ayurveda 200 ml

    4.2

    (3)
    Precio habitual 7,27 €
     € 7,27 €
    36,35 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • AOVE Aceite de Oliva Virgen Extra BIO Olicatessen 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Olicatessen

    Oliwa z oliwek extra virgin BIO Olicatessen 500 ml

    4.5

    (2)
    Precio habitual 14,72 €
     € 14,72 €
    29,44 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -11% Aceite de Oliva Virgen Extra con Trufa Negra Tartuflanghe 100 ml
    ♻️ Pronta caducidad
    Proveedor:

    Tartuflanghe

    Oliwa z oliwek extra virgin z czarnym truflą Tartuflanghe 100 ml

    Precio habitual 13,29 €
    14,95 € 13,29 €
    132,90 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Firmness gel reductor anticelulítico Arganour 100 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Arganour

    Żel redukujący cellulit Arganour 100 ml

    5.0

    (1)
    Precio habitual 11,95 €
     € 11,95 €
    11,95 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Champú hidratante sin sulfatos 200ml Arganour
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Arganour

    Nawilżający szampon bez siarczanów 200 ml Arganour

    4.0

    (2)
    Precio habitual 8,95 €
     € 8,95 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de coco Bio Premium GOERG 200 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Dr. Goerg

    Olej kokosowy Bio Premium GOERG 200 ml

    Precio habitual 6,15 €
     € 6,15 €
    30,75 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -6% Aceite corporal Granada WELEDA 100ml
    Proveedor:

    Weleda

    Olejek do ciała z granatem WELEDA 100 ml

    19,50 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (13)
    Precio habitual 22,94 €
    24,31 € 22,94 €
    22,94 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite vegetal de Jojoba Planeta Huerto 100 ml
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Olej roślinny jojoba Planeta Huerto 100 ml

    7,61 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.9

    (9)
    Precio habitual 8,95 €
    8,95 € 8,95 €
    89,50 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial de Limón Bio Planeta Huerto 15 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Organiczny olejek cytrynowy Planeta Huerto 15 ml

    5,06 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (31)
    Precio habitual 5,95 €
    5,95 € 5,95 €
    39,67 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite hidratante Corporal de Cítricos Bio Matarrania 100ml
    Proveedor:

    Matarrania

    Nawilżający olejek do ciała z cytrusami Bio Matarrania 100 ml

    4.6

    (20)
    Precio habitual 18,31 €
     € 18,31 €
    18,31 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Olej lniany BIO NaturGreen 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Olej lniany BIO NaturGreen 500 ml

    5,47 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.6

    (55)
    Precio habitual 6,43 €
     € 6,43 €
    12,86 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite condimentado con Ajo La Chinata 250 ml
    Proveedor:

    La Chinata

    Olej przyprawowy z czosnkiem La Chinata 250 ml

    5.0

    (3)
    Precio habitual 4,20 €
    3,75 € 4,20 €
    16,80 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Opakowanie 2x Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia ECO Planet Orchard 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Opakowanie 2x Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia ECO Planet Orchard 500 ml

    10,83 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (41)
    Precio habitual 12,74 €
    11,02 € 12,74 €
    12,74 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -28% Aceite vegetal vainilla bio, Pranarôm 50 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek roślinny waniliowy bio, Pranarôm 50 ml

    12,88 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    3.0

    (3)
    Precio habitual 15,15 €
    21,05 € 15,15 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -14% Aceite de Coco Nutritivo para el cabello Urtekram 100 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Urtekram

    Odżywczy olejek kokosowy do włosów Urtekram 100 ml

    3.6

    (5)
    Precio habitual 10,33 €
    11,95 € 10,33 €
    103,30 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Salvado de Arroz, 100ml. Camassia
    Proveedor:

    Camassia

    Olej z otrębów ryżowych, 100 ml. Camassia

    5.0

    (3)
    Precio habitual 1,86 €
     € 1,86 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Leche limpiadora nutritiva argán y caléndula Bio 200 ml NaturaBIO
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturaBIO Cosmetics

    Odżywcze mleczko oczyszczające z arganem i nagietkiem Bio 200 ml NaturaBIO

    Precio habitual 11,54 €
     € 11,54 €
    5,77 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
124574119 0.0 0
aceite de argán