Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "aceite de argán"

1000 resultados
  • -13% Patatas Fritas en AOVE 100 g
    Proveedor:

    La Chinata

    Frytki w oliwie z oliwek extra virgin 100 g

    4.8

    (4)
    Precio habitual 2,24 €
    2,57 € 2,24 €
    2,24 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Semilas de Sésamo Crudo Bio Biocop 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Biocop

    Surowe nasiona sezamu Bio Biocop 250 g

    5.0

    (1)
    Precio habitual 2,57 €
     € 2,57 €
    10,28 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Crema de Avellanas y Cacao contenido reducido de azúcares Naturgreen 200 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Krem z orzechów laskowych i kakao o obniżonej zawartości cukru Naturgreen 200 g

    5,17 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.5

    (17)
    Precio habitual 6,08 €
    5,99 € 6,08 €
    30,40 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Jabón potásico ECO listo uso 750 ml Batlle Bio
    Proveedor:

    Batlle

    Mydło potasowe ECO gotowe do użycia 750 ml Batlle Bio

    7,56 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 8,89 €
     € 8,89 €
    11,85 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Super Omega-3 Plus EPA/DHA Fish Oil Sesame Lignans Olive Extract Krill & Astaxanthin, Life Extension 120 perlas
    Proveedor:

    Life Extension

    Super Omega-3 Plus EPA/DHA Fish Oil Sesame Lignans Olive Extract Krill & Astaxanthin, Life Extension 120 kapsułek

    Precio habitual 53,71 €
     € 53,71 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Desodorante ecológico Zero Waste Puro Sin fragancia Kutis 55 g
    Proveedor:

    Kutis

    Ekologiczny dezodorant Zero Waste Puro bez substancji zapachowych Kutis 55 g

    4.6

    (24)
    Precio habitual 10,38 €
     € 10,38 €
    18,87 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • -13% Desodorante RollOn Lemongrass Urtekram 50 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Urtekram

    Dezodorant w kulce Lemongrass Urtekram 50 ml

    Precio habitual 7,80 €
    8,98 € 7,80 €
    156,00 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Crema facial noche pieles normales Avril 50 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Avril

    Krem na noc do skóry normalnej Avril 50 ml

    4.0

    (3)
    Precio habitual 8,07 €
     € 8,07 €
    16,14 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -3% Crema manos nutricion intensa Logona 75 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Logona

    Crema manos nutricion intensa Logona 75 g

    Precio habitual 5,77 €
    5,95 € 5,77 €
    72,13 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -20% Spray corporal citronela+ BIO Pranarôm 75 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Spray do ciała z cytronelą BIO (ECO) Pranarôm 75 ml

    12,79 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 15,05 €
    18,90 € 15,05 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Loción solar Sensitive SPF 30 Lavera 100 ml
    Proveedor:

    Lavera

    Balsam do opalania Sensitive SPF 30 Lavera 100 ml

    4.1

    (7)
    Precio habitual 15,07 €
     € 15,07 €
    15,07 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • PACK 3 X Crema de Cacao y Avellanas saludable Ambrosía Paleobull 300 g
    Proveedor:

    Paleobull

    Zestaw 3 x zdrowy krem kakaowo-orzechowy Ambrosía Paleobull 300 g

    Precio habitual 29,34 €
     € 29,34 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -5% Tarrito Arroz con pavo y verduras Ecológico CA CHI TOS Smileat, 230g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Pojemnik Ryż z indykiem i warzywami ekologiczne CA CHI TOS Smileat, 230 g

    2,26 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (23)
    Precio habitual 2,66 €
    2,79 € 2,66 €
    11,57 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Preparado de Harinas Sin Gluten BIO para hacer Pan Biovitagral 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    BIO VITAGRAL

    Bezglutenowa mieszanka mąk BIO do wypieku chleba Biovitagral 500 g

    3.9

    (10)
    Precio habitual 3,34 €
     € 3,34 €
    6,68 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Omega 3 - 3000 mg | EPA y DHA Aldous 210 cápsulas
    Proveedor:

    Aldous Bio

    Omega 3 - 3000 mg | EPA i DHA Aldous 210 kapsułek

    20,71 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 24,37 €
     € 24,37 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Tomate Frito SIN AZÚCARES añadidos Ecológico Cal Valls 350g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Cal Valls

    Pomidor w sosie bez dodatku cukru ekologiczny Cal Valls 350 g

    5.0

    (6)
    Precio habitual 2,28 €
     € 2,28 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Jengibre en polvo ECO Planeta Huerto 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Imbir w proszku ECO Planeta Huerto 500 g

    6,76 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (10)
    Precio habitual 7,95 €
    7,95 € 7,95 €
    15,90 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -8% Ocet jabłkowy bio niefiltrowany NaturGreen 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Ocet jabłkowy bio niefiltrowany NaturGreen 500 ml

    2,58 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.6

    (27)
    Precio habitual 3,03 €
    3,29 € 3,03 €
    6,06 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Crema hidratante infantil Caléndula y Almendra Planeta Huerto 250 ml
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Krem nawilżający dla dzieci Nagietek i Migdały Planeta Huerto 250 ml

    8,84 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.0

    (14)
    Precio habitual 10,40 €
    10,40 € 10,40 €
    4,16 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite Desmaquillante Ojos Suave Ricino Y Calendula Bio Naturabio, NATURABIO, 100ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturaBIO Cosmetics

    Delikatny olejek do demakijażu oczu z ricinusem i nagietkiem Bio Naturabio, NATURABIO, 100 ml

    Precio habitual 12,31 €
     € 12,31 €
    12,31 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Champú potenciador de brillo Flor de Hibisco y Coco Planeta Huerto 500 ml
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Szampon wzmacniający połysk z kwiatem hibiskusa i kokosem Planeta Huerto 500 ml

    7,69 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.4

    (25)
    Precio habitual 9,05 €
    8,80 € 9,05 €
    1,81 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Nature's Protection Cat Superior White Cats Arenque Pienso para gatos blancos 1,5 Kg
    Proveedor:

    Nature's Protection

    Nature's Protection Cat Superior White Cats Śledź Karma dla białych kotów 1,5 kg

    Precio habitual 22,96 €
     € 22,96 €
    15,31 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Cebada Perlada Bio El Granero, 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    El Granero

    Kasza jęczmienna Bio El Granero, 500 g

    1,84 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (6)
    Precio habitual 2,17 €
     € 2,17 €
    4,34 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Jabón cremoso manos nutritivo Natura Sibérica 500 ml
    Proveedor:

    Natura Siberica

    Odżywcze kremowe mydło do rąk Natura Sibérica 500 ml

    4.6

    (29)
    Precio habitual 6,29 €
     € 6,29 €
    1,26 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 40
  • 41
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
170472038 0.0 0
aceite de argán