Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "magnesio"

1000 resultados
  • Pack 2x Leche de Cabra Caprea 2 (6 a 12 meses) Ecológica 800 g. Babybio
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Zestaw 2x mleko kozie Caprea 2 (6 do 12 miesięcy) ekologiczne 800 g. Babybio

    5.0

    (1)
    Precio habitual 53,08 €
     € 53,08 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2x Harina de Avena Sin Gluten ECO Planeta Huerto
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Zestaw 2x mąka owsiana bezglutenowa ECO Planeta Huerto

    11,83 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 13,92 €
    13,00 € 13,92 €
    1 ud.
    w koszyku
  • L-Taurina Hivital 240 cápsulas
    Proveedor:

    Hivital

    L-tauryna Hivital 240 kapsułek

    Precio habitual 16,81 €
     € 16,81 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Leche de Cabra BIO Caprea 3 (de 12 meses a 3 años)  Ecológica 800g Babybio
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Mleko kozie BIO Caprea 3 (od 12 miesięcy do 3 lat) ekologiczne 800 g Babybio

    4.8

    (45)
    Precio habitual 26,18 €
     € 26,18 €
    32,73 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -4% Opakowanie 10x Trójkolorowa komosa ryżowa ECO Planeta Huerto 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Opakowanie 10x Trójkolorowa komosa ryżowa ECO Planeta Huerto 500 g

    38,35 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 45,12 €
    47,00 € 45,12 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Chaga mushroom 100 g, Salud Viva
    Proveedor:

    Salud Viva

    Grzyb chaga 100 g, Salud Viva

    4.3

    (5)
    Precio habitual 14,73 €
     € 14,73 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -17% Semillas de Berro de Tierra ecológicas para germinados Batlle
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Batlle

    Ekologiczne nasiona rzeżuchy ziemnej do kiełkowania Batlle

    1,79 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.2

    (7)
    Precio habitual 2,10 €
    2,53 € 2,10 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Azúcar moreno integral de caña con melaza El Granero 1kg
    Proveedor:

    El Granero

    Brązowy cukier trzcinowy z melasą El Granero 1 kg

    4.7

    (22)
    Precio habitual 6,52 €
     € 6,52 €
    6,52 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Psyllium Plus 550 Mg 100 Caps Sura Vitasan
    Proveedor:

    Sura Vitasan

    Psyllium Plus 550 mg 100 kapsułek Sura Vitasan

    Precio habitual 20,35 €
     € 20,35 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ácido cítrico Planeta Huerto 2,5 Kg
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Kwas cytrynowy Planeta Huerto 2,5 kg

    17,38 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (5)
    Precio habitual 20,45 €
    19,90 € 20,45 €
    8,18 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -7% Pouche de cereza, açai y amaranto ECO Smileat, 100 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Pouch z wiśniami, acai i amarantusem ECO Smileat, 100 g

    1,33 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.6

    (31)
    Precio habitual 1,57 €
    1,69 € 1,57 €
    15,70 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Barrita arroz chocolate blanco coco sin gluten Naturcesta  18 g
    Proveedor:

    Naturcesta

    Batony ryżowe z białą czekoladą i kokosem bezglutenowe 18 g

    5.0

    (5)
    Precio habitual 0,76 €
     € 0,76 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -15% Leche de fórmula crecimiento ecológica Primea 3 (bebés de 12 meses a 3 años) Babybio 800g
    ♻️ Pronta caducidad
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Ekologiczne mleko modyfikowane Primea 3 (dzieci od 12 miesięcy do 3 lat) Babybio 800 g

    4.8

    (4)
    Precio habitual 12,64 €
    14,81 € 12,64 €
    15,80 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Semillas de cáñamo enteras ECO 250 g, Salud Viva
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Salud Viva

    Całe nasiona konopi ekologiczne 250 g, Salud Viva

    4.6

    (19)
    Precio habitual 4,95 €
     € 4,95 €
    19,80 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 6x Tahin Integral ECO Planeta Huerto 700 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Opakowanie 6x Tahin pełnoziarnisty ECO Planeta Huerto 700 g

    48,47 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.0

    (2)
    Precio habitual 57,02 €
    52,80 € 57,02 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -12% VEGGIEGG: Doypack Energy Feelings 240 g
    ♻️ Pronta caducidad
    Proveedor:

    Energy Feelings

    VEGGIEGG: Doypack Energy Feelings 240 g

    4.0

    (2)
    Precio habitual 5,35 €
    6,05 € 5,35 €
    2,23 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2 uds Leche continuación Primea 2 (6 a 12 meses) Ecológica Babybio 800g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Zestaw 2 szt. Mleko następcze Primea 2 (od 6 do 12 miesięcy) ekologiczne Babybio 800 g

    Precio habitual 39,51 €
     € 39,51 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Vitamina C 1000 mg  Hivital 240 comprimidos veganos
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Hivital

    Witamina C 1000 mg Hivital 240 tabletek wegańskich

    5.0

    (4)
    Precio habitual 19,10 €
     € 19,10 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Bropul Balsam Novadiet, 60 comprimidos
    Proveedor:

    noVadiet

    Bropul Balsam Novadiet, 60 tabletek

    5.0

    (4)
    Precio habitual 7,32 €
     € 7,32 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Biotina 500 Μg Novadiet 120 Comprimidos
    Proveedor:

    noVadiet

    Biotyna 500 μg Novadiet 120 tabletek

    3.9

    (9)
    Precio habitual 7,76 €
     € 7,76 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Gel Tratante Cejas Color 02 Brownie Sante, 3,5 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Sante

    Żel do brwi kolor 02 Brownie Sante, 3,5 ml

    4.0

    (14)
    Precio habitual 7,86 €
     € 7,86 €
    224,57 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 4x Pouche Yogur y Frambuesa ECO Smileat, 100 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Pack 4x Pouche Yogur y Frambuesa ECO Smileat, 100 g

    5,53 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 6,51 €
    5,96 € 6,51 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -10% Levadura de Cerveza Soria Natural, 500 perlas
    Proveedor:

    Soria Natural

    Drożdże piwne Soria Natural, 500 kapsułek

    4.6

    (7)
    Precio habitual 8,06 €
    8,95 € 8,06 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Maca Roja Eco en polvo Energy Feelings 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Energy Feelings

    Maca Roja Eco en polvo Energy Feelings 500 g

    Precio habitual 15,60 €
    15,60 € 15,60 €
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
494858536 0.0 0
magnesio