Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "magnesio"

1000 resultados
  • -17% Semillas de Rabanito Sango ecológicas para germinados Batlle
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Batlle

    Ekologiczne nasiona rzodkiewki Sango do kiełkowania Batlle

    1,79 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.5

    (24)
    Precio habitual 2,10 €
    2,53 € 2,10 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -10% Probinflam Soria Natural 20 cápsulas
    Proveedor:

    Soria Natural

    Probinflam Soria Natural 20 kapsułek

    4.3

    (6)
    Precio habitual 11,25 €
    12,50 € 11,25 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pan Proteico Neuro+ BIO Sin Gluten Zealia 260 gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Zealia Bio

    Chleb proteinowy Neuro+ BIO bezglutenowy Zealia 260 g

    5.0

    (1)
    Precio habitual 4,91 €
     € 4,91 €
    18,88 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 3x Pasta Pura 100% cacao en tableta Chocolates Solé 90 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Chocolates Solé

    Zestaw 3x Czysta pasta 100% kakao w tabliczce Czekoladki Solé 90 g

    4.6

    (47)
    Precio habitual 16,43 €
     € 16,43 €
    54,77 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -9% Piñones Noberasco 70 g
    ♻️ Pronta caducidad
    Proveedor:

    Noberasco

    Orzechy piniowe Noberasco 70 g

    3.8

    (3)
    Precio habitual 9,06 €
    9,93 € 9,06 €
    129,43 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Sirope dátil Rapunzel, 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Rapunzel

    Syrop daktylowy Rapunzel, 250 g

    4.8

    (32)
    Precio habitual 5,26 €
     € 5,26 €
    21,04 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -4% Crema de Día Alisante de Rosa Mosqueta y Té Blanco, Weleda, 40ml
    Proveedor:

    Weleda

    Krem wygładzający na dzień z dziką różą i białym herbatą, Weleda, 40 ml

    18,72 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 22,02 €
    22,95 € 22,02 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pipas de Girasol peladas BIO, Biocop, 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Biocop

    Łuskane nasiona słonecznika BIO, Biocop, 250 g

    4.7

    (106)
    Precio habitual 1,73 €
     € 1,73 €
    6,92 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 3xMelatonina complex Planeta Huerto 120 caps
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Pakiet 3xMelatonina complex Planeta Huerto 120 kaps

    52,23 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 61,45 €
    62,70 € 61,45 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Muesli Original Rapunzel, 750 g
    Proveedor:

    Rapunzel

    Müsli Original Rapunzel, 750 g

    4.6

    (7)
    Precio habitual 7,01 €
     € 7,01 €
    9,35 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Vitamina K2 90mcg 60 Cap Lamberts
    Proveedor:

    Lamberts

    Witamina K2 90 mcg 60 kapsułek Lamberts

    5.0

    (2)
    Precio habitual 27,94 €
     € 27,94 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2xVitamina C 1000 mg Planeta Huerto 180 cápsulas vegetales
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Opakowanie 2xWitamina C 1000 mg Planeta Huerto 180 kapsułek roślinnych

    27,49 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 32,34 €
     € 32,34 €
    1 ud.
    w koszyku
  • ND Prime Adult pollo Pienso para gatos Farmina 5 kg
    Proveedor:

    Farmina

    ND Prime Adult kurczak Karma dla kotów Farmina 5 kg

    Precio habitual 55,03 €
     € 55,03 €
    11,01 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Espirulina en polvo ECO Energy Feelings 1 kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Energy Feelings

    Spirulina w proszku ECO Energy Feelings 1 kg

    4.7

    (17)
    Precio habitual 30,45 €
     € 30,45 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite Esencial de Orégano 300 mg Hivital 150 perlas
    Proveedor:

    Hivital

    Olejek eteryczny z oregano 300 mg Hivital 150 kapsułek

    Precio habitual 21,27 €
     € 21,27 €
    1 ud.
    w koszyku
  • MSM 200 g, Salud Viva
    Proveedor:

    Salud Viva

    MSM 200 g, Salud Viva

    4.7

    (22)
    Precio habitual 7,60 €
     € 7,60 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ghassoul (Rhassoul), 250 g Camassia
    Proveedor:

    Camassia

    Ghassoul (Rhassoul), 250 g Camassia

    4.5

    (6)
    Precio habitual 10,01 €
     € 10,01 €
    4,00 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 6 uds Bebida Vegetal de Almendra endulzada con Ágave BIO EcoMil 1L
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Ecomil

    Zestaw 6 szt. Napój roślinny z migdałów słodzony agawą BIO EcoMil 1 l

    14,35 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 16,88 €
     € 16,88 €
    1 ud.
    w koszyku
  • AMARANTO ECO grano pelado: (1 Kg) XXL Pack
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Energy Feelings

    AMARANTO ECO ziarno łuskane: (1 kg) opakowanie XXL

    Precio habitual 11,60 €
     € 11,60 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pasta Pura 100% Cacao en Tableta Bio Solé 90 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Chocolates Solé

    Czekolada w tabliczce 100% kakao Bio Solé 90 g

    4.7

    (53)
    Precio habitual 5,59 €
     € 5,59 €
    55,90 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2x Ácido Fólico Activo 1000 Microgramos, Sura Vitasan,  60 comprimidos
    Proveedor:

    Sura Vitasan

    Zestaw 2x kwas foliowy aktywny 1000 mikrogramów, Sura Vitasan, 60 tabletek

    Precio habitual 19,64 €
     € 19,64 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ashwagandha 570 mg Sotya 60 Capsulas
    Proveedor:

    Sotya

    Ashwagandha 570 mg Sotya 60 kapsułek

    Precio habitual 7,26 €
     € 7,26 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -15% Pack 2x Leche Primea 3 (12 meses a 3 años) Ecológica, 800 g Babybio
    ♻️ Pronta caducidad
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Zestaw 2x mleko Primea 3 (od 12 miesięcy do 3 lat) ekologiczne, 800 g Babybio

    Precio habitual 24,77 €
    29,03 € 24,77 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ginkgo Biloba  Sotya 100 Comp
    Proveedor:

    Sotya

    Ginkgo Biloba Sotya 100 Comp

    4.6

    (26)
    Precio habitual 3,55 €
     € 3,55 €
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
953418062 0.0 0
magnesio