Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "magnesio"

1000 resultados
  • Pack 4x Pouche Yogur y Frambuesa ECO Smileat, 100 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Pack 4x Pouche Yogur y Frambuesa ECO Smileat, 100 g

    5,53 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 6,51 €
    5,96 € 6,51 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -10% Levadura de Cerveza Soria Natural, 500 perlas
    Proveedor:

    Soria Natural

    Drożdże piwne Soria Natural, 500 kapsułek

    4.6

    (7)
    Precio habitual 8,06 €
    8,95 € 8,06 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Harina de Castañas Bio Celnat 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Celnat

    Mąka z kasztanów Bio Celnat 500 g

    4.4

    (12)
    Precio habitual 14,05 €
     € 14,05 €
    28,10 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Ácido Fólico 100 tabletas de 400 μg, Lamberts
    Proveedor:

    Lamberts

    Kwas foliowy 100 tabletek po 400 μg, Lamberts

    Precio habitual 10,14 €
     € 10,14 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Maca Roja Eco en polvo Energy Feelings 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Energy Feelings

    Maca Roja Eco en polvo Energy Feelings 500 g

    Precio habitual 15,60 €
    15,60 € 15,60 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Tostadas Crujientes Crakers con Avena BIO Sin Gluten Le pain de fleurs 150 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Le Pain des Fleurs

    Chrupiące krakersy z płatkami owsianymi BIO bezglutenowe Le pain de fleurs 150 g

    5.0

    (2)
    Precio habitual 3,73 €
     € 3,73 €
    24,87 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Leche de Iniciación Primea 1 (0 a 6 meses) Ecológica Babybio 800 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Mleko dla niemowląt Primea 1 (0–6 miesięcy) ekologiczne Babybio 800 g

    4.6

    (67)
    Precio habitual 21,93 €
     € 21,93 €
    27,41 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Inmunorespir LCN 40 cápsulas
    Proveedor:

    LCN

    Immunorespir LCN 40 kapsułek

    Precio habitual 11,06 €
     € 11,06 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Enzymas Vegetales 60 Caps Sura Vitasan
    2ªud -40%
    Proveedor:

    Sura Vitasan

    Enzymy roślinne 60 kapsułek Sura Vitasan

    4.0

    (2)
    Precio habitual 35,11 €
     € 35,11 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 10 uds Pouches Yogur y Frambuesa ECO Smileat 100 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Pack 10 uds Pouches Yogur y Frambuesa ECO Smileat 100 g

    13,55 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 15,94 €
    14,90 € 15,94 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 6x Tahín Semi Integral ECO Planeta Huerto 700 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Pack 6x Tahín Semi Integral ECO Planeta Huerto 700 g

    42,84 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 50,40 €
    51,00 € 50,40 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Fideos Noodles de Trigo Sarraceno y Boniato King Soba 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    King Soba

    Makaron z pszenicy gryczanej i batatów King Soba 250 g

    4.2

    (22)
    Precio habitual 4,27 €
     € 4,27 €
    17,08 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Tarrito ECO de calabacín, calabaza y patata +6M Holle 190 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Holle

    Słoiczek ECO z cukinią, dynią i ziemniakami +6M Holle 190 g

    4.6

    (6)
    Precio habitual 1,65 €
     € 1,65 €
    8,68 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pan fermentado de trigo sarraceno Ecológico Sin gluten Schnitzer 125 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    SCHNITZER

    Ekologiczne bezglutenowe pieczywo na zakwasie z kaszy gryczanej Schnitzer 125 g

    3.4

    (4)
    Precio habitual 3,98 €
     € 3,98 €
    30,62 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -6% Nutralie Detox complex con vitaminas B1 + B6 y colina 90 capsulas
    Proveedor:

    Nutralie

    Nutralie Detox complex z witaminami B1 + B6 i choliną 90 kapsułek

    13,61 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 16,01 €
    17,01 € 16,01 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ownat Care Renal Pienso para gatos 3 kg
    Proveedor:

    Ownat

    Ownat Care Renal Karma dla kotów 3 kg

    5.0

    (1)
    Precio habitual 24,32 €
     € 24,32 €
    8,11 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Alcachofa Sotya  500 Mg. Comp. 500U
    Proveedor:

    Sotya

    Okrągłogłowa Sotya 500 mg. Tabletki 500U

    5.0

    (2)
    Precio habitual 9,28 €
     € 9,28 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Barrita arroz chocolate naranja sin gluten Naturista 18 g
    Proveedor:

    Naturcesta

    Barrita arroz chocolate naranja sin gluten Naturista 18 g

    Precio habitual 0,76 €
     € 0,76 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Galletas Integrales Avena 0% azúcares Santiveri 190g
    Proveedor:

    Santiveri

    Pełnoziarniste ciastka owsiane 0% cukru Santiveri 190 g

    2,35 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.2

    (6)
    Precio habitual 2,76 €
    2,65 € 2,76 €
    14,53 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Jarra filtradora de cristal PitcherPro SMR Tappwater 1,45 l
    Proveedor:

    Tappwater

    Szklany dzbanek filtrujący PitcherPro SMR Tappwater 1,45 l

    Precio habitual 53,17 €
     € 53,17 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Azúcar de Caña Mascobado Alternativa, 1 Kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Alternativa3

    Cukier trzcinowy Mascobado Alternativa, 1 kg

    4.8

    (22)
    Precio habitual 7,32 €
     € 7,32 €
    7,32 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Tostadas Crujientes de Trigo Sarraceno Le Pain de Fleurs 150 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Le Pain des Fleurs

    Chrupiące tosty z pszenicy gryczanej Le Pain de Fleurs 150 g

    4.4

    (7)
    Precio habitual 3,51 €
     € 3,51 €
    23,40 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack anual Cabezal de ducha con filtro ShowerPro Rain SMR Tappwater
    Proveedor:

    Tappwater

    Roczny zestaw Głowica prysznicowa z filtrem ShowerPro Rain SMR Tappwater

    Precio habitual 78,83 €
     € 78,83 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ácido Ascórbico , 250mg, Lamberts
    Proveedor:

    Lamberts

    Kwas askorbinowy, 250 mg, Lamberts

    Precio habitual 32,35 €
     € 32,35 €
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
796327504 0.0 0
magnesio