Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "aceite de argán"

1000 resultados
  • Aceite de Oliva Virgen Extra Vidrio La Chinata 100 ml
    Proveedor:

    La Chinata

    Oliwa z oliwek extra virgin La Chinata 100 ml

    5.0

    (1)
    Precio habitual 1,68 €
    1,66 € 1,68 €
    1,68 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 3x Aceite de oliva virgen extra de cosecha temprana verde sin filtrar Planeta Huerto 500 ml
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Zestaw 3x Oliwa z oliwek extra virgin z wczesnych zbiorów, zielona, niefiltrowana Planeta Huerto 500 ml

    18,74 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.0

    (1)
    Precio habitual 22,05 €
    22,50 € 22,05 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Oliva Virgen Extra Lata de 100 ml
    Proveedor:

    La Chinata

    Oliwa z oliwek extra virgin, puszka 100 ml

    5.0

    (1)
    Precio habitual 1,76 €
     € 1,76 €
    17,60 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial de Verbena exótica Bio Planeta Huerto 15 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Olejek eteryczny z werbeny egzotycznej Bio Planeta Huerto 15 ml

    4,51 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 5,30 €
    5,30 € 5,30 €
    35,33 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Oliva Virgen Extra Arbequina Biocop 750 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Biocop

    Oliwa z oliwek extra virgin Arbequina Biocop 750 ml

    4.0

    (11)
    Precio habitual 9,88 €
     € 9,88 €
    13,17 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Oliva Virgen Extra Vidrio La Chinata 250 ml
    Proveedor:

    La Chinata

    Oliwa z oliwek extra virgin La Chinata 250 ml

    4.7

    (6)
    Precio habitual 2,83 €
    2,45 € 2,83 €
    11,32 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Crema facial para piel mixta/grasa 50ml Arganour
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Arganour

    Krem do twarzy dla skóry mieszanej/tłustej 50 ml Arganour

    5.0

    (1)
    Precio habitual 11,99 €
     € 11,99 €
    23,98 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Super leaves maternity Champú - Argán, Attitude, 473mL
    Proveedor:

    Attitude

    Super leaves maternity Szampon - Argan, Attitude, 473 ml

    10,80 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 12,70 €
    12,90 € 12,70 €
    0,03 € / 1 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de oliva Virgen Extra ECO Planeta Huerto 1 L
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Oliwa z oliwek Extra Virgin ECO Planeta Huerto 1 L

    8,46 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.6

    (7)
    Precio habitual 9,95 €
    9,95 € 9,95 €
    9,95 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite reafirmante y rejuvenecedor sándalo y vainilla Cleopatra Alma Secret 100 ml
    Proveedor:

    Alma Secret

    Olejek ujędrniający i odmładzający sandałowo-waniliowy Cleopatra Alma Secret 100 ml

    3.2

    (2)
    Precio habitual 22,90 €
     € 22,90 €
    15,27 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Gel-Champú con Argán, Caléndula & Manzanilla Alma Secret 500 ml
    Proveedor:

    Alma Secret

    Żel-szampon z arganem, nagietkiem i rumiankiem Alma Secret 500 ml

    4.2

    (7)
    Precio habitual 15,80 €
     € 15,80 €
    3,16 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy Bio Planeta Huerto 15 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy Bio Planeta Huerto 15 ml

    2,39 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (30)
    Precio habitual 2,81 €
    2,81 € 2,81 €
    140,50 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -30% Aceite corporal glow, Tannity 100 ml
    Proveedor:

    Tannity

    Olejek do ciała Glow, Tannity 100 ml

    Precio habitual 13,65 €
    19,49 € 13,65 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Box de Cata Mini (4 variedades de AOVE)  La Chinata
    Proveedor:

    La Chinata

    Mini zestaw degustacyjny (4 rodzaje oliwy z oliwek extra virgin) La Chinata

    5.0

    (2)
    Precio habitual 4,56 €
     € 4,56 €
    45,60 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Onagra El Granero 220 perlas
    Proveedor:

    El Granero

    Olej z wiesiołka El Granero 220 kapsułek

    4.6

    (13)
    Precio habitual 20,39 €
     € 20,39 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Crema facial día para piel normal y seca Arganour 50 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Arganour

    Krem do twarzy na dzień dla skóry normalnej i suchej Arganour 50 ml

    4.5

    (46)
    Precio habitual 9,50 €
     € 9,50 €
    19,00 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Girasol Bio Biocop 750ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Biocop

    Olej słonecznikowy Bio Biocop 750 ml

    4.7

    (53)
    Precio habitual 6,06 €
     € 6,06 €
    8,08 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de comino negro puro Eco Ayurveda, 200 Ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Ayurveda Aunténtico

    Czysty olej z czarnuszki Eco Ayurveda, 200 ml

    5.0

    (1)
    Precio habitual 19,23 €
     € 19,23 €
    96,15 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Champú Voluminizador Karseell 200 ml
    Proveedor:

    Karseell

    Champú Voluminizador Karseell 200 ml

    Precio habitual 17,93 €
     € 17,93 €
    89,65 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -7% AOVE Aceite de Oliva Virgen Extra BIO Orgull Pagès, Olicatessen, 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Olicatessen

    AOVE Oliwa z oliwek extra virgin BIO Orgull Pagès, Olicatessen, 500 ml

    Precio habitual 15,20 €
    16,33 € 15,20 €
    30,40 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Equilibrium crema antiacné pieles grasas Arganour 30ml
    Proveedor:

    Arganour

    Krem przeciwtrądzikowy do skóry tłustej Equilibrium Arganour 30 ml

    5.0

    (1)
    Precio habitual 14,95 €
     € 14,95 €
    49,83 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite Esencial Orégano de Inflorescencias BIO Pranaróm 10 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z kwiatostanów oregano BIO Pranaróm 10 ml

    10,50 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (14)
    Precio habitual 12,35 €
    17,39 € 12,35 €
    123,50 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia ECO Planeta Huerto 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia ECO Planeta Huerto 500 ml

    5,53 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (124)
    Precio habitual 6,50 €
    6,50 € 6,50 €
    13,00 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial de Menta Piperita Bio Planeta Huerto 15 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Olejek eteryczny z mięty pieprzowej Bio Planeta Huerto 15 ml

    4,04 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.9

    (17)
    Precio habitual 4,75 €
    4,75 € 4,75 €
    31,67 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
041722880 0.0 0
aceite de argán