Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "aceite de argán"

1000 resultados
  • Filetes de Caballa en conserva Bio  Biocop 195 gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Biocop

    Filety z makreli w puszce Bio Biocop 195 g

    4.5

    (51)
    Precio habitual 6,91 €
     € 6,91 €
    34,55 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pimientos a la Brasa en Aceite Bio Demeter Organica 190 gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Bio Organica Italia

    Papryka grillowana w oleju Bio Demeter Organica 190 g

    4.4

    (8)
    Precio habitual 3,70 €
     € 3,70 €
    19,47 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Perrunillas con Aceite de Oliva Virgen Extra La Chinata 500 gr
    Proveedor:

    La Chinata

    Perrunillas z oliwą z oliwek extra virgin La Chinata 500 g

    4.7

    (5)
    Precio habitual 11,09 €
    10,38 € 11,09 €
    22,18 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Jabón natural a base de aceite de oliva y caléndula Planeta Huerto 100 g
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Naturalne mydło na bazie oliwy z oliwek i nagietka 100 g

    3,32 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.5

    (5)
    Precio habitual 3,90 €
    3,90 € 3,90 €
    3,90 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Ghee mantequilla clarificada ECO Planeta Huerto 850 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Masło klarowane Ghee ECO Planeta Huerto 850 g

    24,95 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 29,35 €
    29,90 € 29,35 €
    34,53 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Huevas de merluza en aceite de oliva 115 g (78 g escurrido)
    Proveedor:

    AGROMAR

    Ikra morszczuka w oliwie z oliwek 115 g (78 g odsączonej)

    5.0

    (1)
    Precio habitual 4,40 €
     € 4,40 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -26% Aceite Esencial Salvia Romana BIO Pranaróm 5 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z szałwii rzymskiej BIO Pranaróm 5 ml

    7,14 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (6)
    Precio habitual 8,40 €
    11,37 € 8,40 €
    168,00 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -30% Aceite esencial palo de ho bio, Pranarôm 10 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny Palo de Ho Bio, Pranarôm 10 ml

    6,78 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 7,98 €
    11,45 € 7,98 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2x Aceite Corporal Golden Radiance Freshly 200ml
    Proveedor:

    Freshly Cosmetics

    Zestaw 2x olejek do ciała Golden Radiance Freshly 200 ml

    Precio habitual 75,19 €
     € 75,19 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite natural de sardina Wild Balance 250 ml
    Proveedor:

    Wild Balance

    Naturalny olej z sardynek Wild Balance 250 ml

    12,41 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 14,60 €
    14,60 € 14,60 €
    5,84 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Oliwki Arbequina ECO Cal Valls 720 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Cal Valls

    Oliwki Arbequina ECO Cal Valls 720 g

    4.6

    (24)
    Precio habitual 3,54 €
     € 3,54 €
    4,92 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Ghee mantequilla clarificada ECO Planeta Huerto 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Masło klarowane Ghee ECO Planeta Huerto 500 g

    15,60 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.9

    (14)
    Precio habitual 18,35 €
    18,35 € 18,35 €
    36,70 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -32% Champú sin fragancia Urtekram 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Urtekram

    Szampon bezzapachowy Urtekram 500 ml

    4.6

    (27)
    Precio habitual 10,86 €
    15,89 € 10,86 €
    21,72 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Prímula Lamberts 90 cápsulas
    Proveedor:

    Lamberts

    Olejek z wiesiołka Lamberts 90 kapsułek

    Precio habitual 27,43 €
     € 27,43 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Tinte Castaño Chocolate Delicato Dye 4.05 Biokap 140 ml
    Proveedor:

    Biokap

    Farba do włosów Castaño Chocolate Delicato Dye 4.05 Biokap 140 ml

    3.8

    (8)
    Precio habitual 12,37 €
     € 12,37 €
    8,84 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Onagra y Borraja Sotya 110 perlas 690mg
    Proveedor:

    Sotya

    Wiesiołek i ogórecznik Sotya 110 kapsułek 690 mg

    5.0

    (1)
    Precio habitual 7,54 €
     € 7,54 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Tinte Negro Dye 1.0 Biokap 140 ml
    Proveedor:

    Biokap

    Farba do włosów Dye 1.0 Biokap 140 ml

    5.0

    (1)
    Precio habitual 12,50 €
     € 12,50 €
    8,93 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Envase Roll-on vidrio ámbar, 10ml. Camassia
    Proveedor:

    Camassia

    Szklany flakonik z kulką, 10 ml. Camassia

    4.5

    (103)
    Precio habitual 1,78 €
     € 1,78 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Jojoba con dosificador Labiatae 125 ml
    Proveedor:

    Labiatae

    Olejek jojoba z dozownikiem Labiatae 125 ml

    5.0

    (5)
    Precio habitual 13,14 €
     € 13,14 €
    10,51 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Pescado Puro, Lamberts 60 cápsulas
    Proveedor:

    Lamberts

    Czysty olej rybny, Lamberts 60 kapsułek

    4.7

    (7)
    Precio habitual 27,60 €
     € 27,60 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 6 x Vinagre de manzana ECO crudo sin filtrar con la madre Planeta Huerto 1L
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Pack 6 x Vinagre de manzana ECO crudo sin filtrar con la madre Planeta Huerto 1L

    17,14 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (16)
    Precio habitual 20,16 €
    18,60 € 20,16 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pipas peladas de Girasol ECO Planeta Huerto 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Słonecznik łuskany ECO Planeta Huerto 500 g

    2,42 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (88)
    Precio habitual 2,85 €
    2,80 € 2,85 €
    5,70 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -16% Gel de Baño Soothing Lavander Urtekram 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Urtekram

    Żel pod prysznic Soothing Lavander Urtekram 500 ml

    5.0

    (2)
    Precio habitual 13,04 €
    15,45 € 13,04 €
    2,61 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Cera Tibia Rollon BIO ACEITES NATURALES TAKY 200 ml
    Proveedor:

    Taky

    Wosk Rollon BIO NATURALNE OLEJKI TAKY 200 ml

    Precio habitual 5,94 €
     € 5,94 €
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
278295743 0.0 0
aceite de argán