Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "aceite de argán"

1000 resultados
  • Zestaw 5x olej kokosowy ECO Planeta Huerto 430 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Zestaw 5x olej kokosowy ECO Planeta Huerto 430 ml

    27,07 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 31,85 €
    27,55 € 31,85 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Fluido Hidratante para Piel Mixta o Grasas 100% Bio Matarrania 60 ml
    Proveedor:

    Matarrania

    Fluid nawilżający do skóry mieszanej lub tłustej 100% Bio Matarrania 60 ml

    4.5

    (2)
    Precio habitual 18,95 €
     € 18,95 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -3% Aceite Romero 100 Ml Tot Herba
    Proveedor:

    TOT HERBA

    Olejek rozmarynowy 100 ml Tot Herba

    8,59 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.1

    (4)
    Precio habitual 10,11 €
    10,47 € 10,11 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite vegetal Aguacate BIO Pranaróm, 50 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek roślinny z awokado BIO Pranaróm, 50 ml

    7,46 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.0

    (1)
    Precio habitual 8,78 €
    12,38 € 8,78 €
    17,56 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite Esencial Menta Piperita BIO Pranaróm 10 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z mięty pieprzowej BIO Pranaróm 10 ml

    11,86 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (12)
    Precio habitual 13,95 €
    19,65 € 13,95 €
    139,50 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Hígado de bacalao en su propio aceite MSC pesca sostenible Planeta Huerto 120 g
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Wątróbka dorsza w oleju Planeta Huerto 120 g

    3,32 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (45)
    Precio habitual 3,90 €
    3,50 € 3,90 €
    32,50 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • L-Arginina, 90 comprimidos de 1000mg
    Proveedor:

    Solgar

    L-arginina, 90 tabletek po 1000 mg

    4.5

    (3)
    Precio habitual 32,06 €
     € 32,06 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite belleza regenerante almendras & magnolia 100 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Lavera

    Aceite belleza regenerante almendras & magnolia 100 ml

    Precio habitual 12,79 €
     € 12,79 €
    127,90 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Galletas de arándano y trigo sarraceno sin gluten Germinal Bio 200 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Germinal Bio

    Bezglutenowe ciastka z jagodami i kaszą gryczaną Germinal Bio 200 g

    4.2

    (36)
    Precio habitual 3,68 €
     € 3,68 €
    18,40 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -30% Aceite Esencial Manzanilla Romana BIO Pranaróm 5 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z rumianu rzymskiego BIO Pranaróm 5 ml

    18,73 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.2

    (10)
    Precio habitual 22,04 €
    31,52 € 22,04 €
    440,80 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Balsamo Suavizante Henna 250Ml Radhe
    Proveedor:

    Radhe Shyam

    Balsam zmiękczający Henna 250 ml Radhe

    5.0

    (1)
    Precio habitual 7,23 €
     € 7,23 €
    2,89 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -21% Essabó Champú mascotas 100g
    Proveedor:

    Essabó

    Szampon dla zwierząt Essabó 100 g

    5.0

    (1)
    Precio habitual 6,43 €
    8,10 € 6,43 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Champú Ecológico para Cabello Graso y con Caspa - Salvia y Ortiga Greenatural 1 L
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Greenatural

    Ekologiczny szampon do włosów przetłuszczających się i z łupieżem – szałwia i pokrzywa Greenatural 1 l

    4.3

    (33)
    Precio habitual 15,41 €
     € 15,41 €
    1,54 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -15% Aceite De Lavanda 100 Ml Tot Herba
    Proveedor:

    TOT HERBA

    Olejek lawendowy 100 ml Tot Herba

    7,45 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.5

    (1)
    Precio habitual 8,77 €
    10,29 € 8,77 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Recarga jabón de manos basis sensitiv, Lavera Recarga 500 ml
    Proveedor:

    Lavera

    Wkład do mydła do rąk Basis Sensitiv, Lavera Wkład 500 ml

    4.9

    (12)
    Precio habitual 6,31 €
     € 6,31 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Jabón natural a base de aceite de oliva y árbol del té Planeta Huerto 100 g
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Naturalne mydło z oliwą z oliwek i olejkiem z drzewa herbacianego 100 g

    3,32 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (6)
    Precio habitual 3,90 €
    3,90 € 3,90 €
    3,90 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de almendras dulces, 100 ml. Camassia
    Proveedor:

    Camassia

    Olejek ze słodkich migdałów, 100 ml. Camassia

    4.8

    (15)
    Precio habitual 3,54 €
     € 3,54 €
    3,54 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Tinte Castaño Claro Natural Delicato Dye 5.00 Biokap 140 ml
    Proveedor:

    Biokap

    Farba do włosów Delicato Dye 5.00 Biokap 140 ml

    5.0

    (1)
    Precio habitual 12,37 €
     € 12,37 €
    8,84 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Cream AfterSun en Lata 150 ml Officina Naturae
    Proveedor:

    OFFICINA NATURAE

    Krem po opalaniu w puszce 150 ml Officina Naturae

    Precio habitual 10,67 €
     € 10,67 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ajo macerado 700 mg Sotya, 110 perlas
    Proveedor:

    Sotya

    Czosnek macerowany 700 mg Sotya, 110 kapsułek

    Precio habitual 4,15 €
     € 4,15 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial Avril 10 ml Menta
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Avril

    Olejek eteryczny Avril 10 ml Mięta

    Precio habitual 4,84 €
     € 4,84 €
    48,40 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite esencial cipres de provenza, Pranarôm 10 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z cyprysu prowansalskiego, Pranarôm 10 ml

    5,75 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 6,77 €
    9,53 € 6,77 €
    67,70 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -16% Incienso 100% natural repelente Auroshikha Bastón Largo La Rueda Natural 40 cm x 6ud
    Proveedor:

    La Rueda Natural

    W 100% naturalne kadzidło odstraszające owady Auroshikha długa laska La Rueda Natural 40 cm x 6 szt.

    Precio habitual 3,29 €
    3,90 € 3,29 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Elixir de Mar Aceite premium de pescado Puromenu 250 ml
    Proveedor:

    Puromenu

    Elixir de Mar Olej rybny premium Puromenu 250 ml

    Precio habitual 27,90 €
     € 27,90 €
    11,16 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
767431630 0.0 0
aceite de argán