Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "aceite de argán"

1000 resultados
  • Oliovita crema hidratante Intima Vitae 30 ml
    Proveedor:

    Vitae

    Oliovita krem nawilżający Intima Vitae 30 ml

    4.7

    (3)
    Precio habitual 15,11 €
     € 15,11 €
    50,37 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -20% Mezcla para difusión con Citronela y Geranio BIO Pranarôm 10 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Synergia cytronela + dyfuzja BIO Pranarôm 10 ml

    7,15 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 8,41 €
    10,50 € 8,41 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Masaje Perineal Weleda. 50ml
    Proveedor:

    Weleda

    Olejek do masażu krocza Weleda. 50 ml

    10,05 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (19)
    Precio habitual 11,82 €
    11,86 € 11,82 €
    23,64 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Acondicionador Sin Aclarado 100ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Arganour

    Odżywka bez spłukiwania 100 ml

    5.0

    (3)
    Precio habitual 7,95 €
     € 7,95 €
    7,95 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Estuche 6 Condimentos La Chinata 250 ml
    Proveedor:

    La Chinata

    Zestaw 6 przypraw La Chinata 250 ml

    5.0

    (1)
    Precio habitual 36,80 €
    34,33 € 36,80 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite esencial Citronela de java Pranarôm 10 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z cytronelli jawajskiej Pranarôm 10 ml

    3,58 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (12)
    Precio habitual 4,21 €
    5,94 € 4,21 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -28% Aceite Vegetal Hipérico BIO Pranaróm  50 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek roślinny z dziurawca BIO Pranaróm 50 ml

    8,82 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (7)
    Precio habitual 10,38 €
    14,43 € 10,38 €
    20,76 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite esencial mejorana, Pranarôm 5 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z majeranku, Pranarôm 5 ml

    8,37 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 9,85 €
    13,88 € 9,85 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite AOVE Condimentado a la Brasa 250 ml
    Proveedor:

    La Chinata

    Oliwa z oliwek extra virgin aromatyzowana na grillu 250 ml

    Precio habitual 4,19 €
    4,00 € 4,19 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial naranjas dulces Camassia 10 ml.
    Proveedor:

    Camassia

    Olejek eteryczny ze słodkich pomarańczy Camassia 10 ml.

    4.7

    (60)
    Precio habitual 2,18 €
     € 2,18 €
    21,80 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 12x Caballa en aceite de oliva virgen extra ECO Planeta Huerto 190 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Opakowanie 12x Makrela w oliwie z oliwek extra virgin ECO Planeta Huerto 190 g

    57,05 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (11)
    Precio habitual 67,12 €
    67,80 € 67,12 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite Vegetal de Perilla Intersa 120 perlas
    Proveedor:

    Dietéticos Intersa

    Olej roślinny z perilli Intersa 120 kapsułek

    4.8

    (10)
    Precio habitual 21,78 €
     € 21,78 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Oil Pulling Enjuague Bucal Eco Ayurveda 300 Gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Ayurveda Aunténtico

    Oil Pulling Płyn do płukania jamy ustnej Eco Ayurveda 300 g

    4.9

    (7)
    Precio habitual 11,50 €
     € 11,50 €
    38,33 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite Esencial árbol del té bio, Pranarôm 10 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z drzewa herbacianego bio, Pranarôm 10 ml

    7,57 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.9

    (30)
    Precio habitual 8,90 €
    12,54 € 8,90 €
    89,00 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite belleza reafirmante bakuchiol & escualano 100 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Lavera

    Aceite belleza reafirmante bakuchiol & escualano 100 ml

    Precio habitual 14,63 €
     € 14,63 €
    146,30 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite esencial Eucalipto Azul Hoja Bio Pranarom 30 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z liści eukaliptusa niebieskiego Bio Pranarom 30 ml

    11,35 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 13,35 €
    18,81 € 13,35 €
    44,50 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Crema de aceite balsámico de módena Terrasana 250 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    TerraSana

    Krem z olejem balsamicznym z Modeny Terrasana 250 ml

    Precio habitual 7,12 €
     € 7,12 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Acondicionador reparador almendras & aguacate BIO Cosnature 250 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    COSNATURE

    Odżywka regenerująca z migdałami i awokado BIO Cosnature 250 ml

    4.1

    (20)
    Precio habitual 4,52 €
     € 4,52 €
    1,81 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite coco virgen rapunzel 200 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Rapunzel

    Olej kokosowy Rapunzel 200 ml

    Precio habitual 6,31 €
     € 6,31 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -44% Micolift For Women 30 Ml Hifas Da Terra
    Proveedor:

    Hifas da Terra

    Micolift For Women 30 ml Hifas Da Terra

    Precio habitual 38,95 €
    69,54 € 38,95 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Orégano ecológico BIO Herbes del Molí 30g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Herbes del Molí - ARTEMIS BIO

    Ekologiczna oregano BIO Herbes del Molí 30 g

    2,03 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (72)
    Precio habitual 2,39 €
     € 2,39 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite Sésamo Biocop 750 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Biocop

    Olej sezamowy Biocop 750 ml

    4.7

    (24)
    Precio habitual 13,86 €
     € 13,86 €
    18,48 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite Brahmi Ayurveda 200 ml
    Proveedor:

    Ayurveda Aunténtico

    Olejek Brahmi Ayurveda 200 ml

    4.0

    (1)
    Precio habitual 11,13 €
     € 11,13 €
    55,65 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Ecogel Champú Ecotech baby 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Ecotech

    Szampon Ecotech baby Ecogel 500 ml

    4.8

    (5)
    Precio habitual 6,44 €
     € 6,44 €
    1,29 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
955984253 0.0 0
aceite de argán