Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "aceite de argán"

1000 resultados
  • Omega 3 Triple Concentración Solgar 100 Cápsulas
    Proveedor:

    Solgar

    Omega 3 potrójna koncentracja Solgar 100 kapsułek

    4.9

    (10)
    Precio habitual 63,53 €
     € 63,53 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Caballa en aceite de oliva virgen extra ECO Planeta Huerto 190 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Makrela w oliwie z oliwek ECO Planeta Huerto 190 g

    5,06 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.9

    (56)
    Precio habitual 5,95 €
    5,65 € 5,95 €
    31,32 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite Esencial Menta de Campo BIO Pranaróm 10 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z mięty polnej BIO Pranaróm 10 ml

    4,49 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.6

    (40)
    Precio habitual 5,28 €
    7,44 € 5,28 €
    52,80 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Exfoliante para el cuero cabelludo Oblepikha 200 ml
    Proveedor:

    Natura Siberica

    Peeling do skóry głowy Oblepikha 200 ml

    4.1

    (15)
    Precio habitual 7,97 €
     € 7,97 €
    3,99 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Bálsamo Labial Hidratante OLIVITA COSMOS 15 ml La Chinata
    Proveedor:

    La Chinata

    Balsam nawilżający do ust OLIVITA COSMOS 15 ml La Chinata

    5.0

    (1)
    Precio habitual 4,41 €
    4,06 € 4,41 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite capilar cuidado color Khadi 50 ml
    Proveedor:

    Khadi

    Olejek do włosów chroniący kolor Khadi 50 ml

    4.5

    (20)
    Precio habitual 17,72 €
     € 17,72 €
    35,44 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 12x Melva en aceite de oliva virgen extra ECO Planeta Huerto 190 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Zestaw 12x Melva w oliwie z oliwek extra virgin ECO Planeta Huerto 190 g

    76,23 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 89,68 €
    82,20 € 89,68 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -12% Skin Food aceite seco ultraligero Weleda 100 ml
    Proveedor:

    Weleda

    Skin Food ultralekki olejek suchy Weleda 100 ml

    11,69 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 13,75 €
    15,71 € 13,75 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Regañás con Aceite de Oliva Virgen Extra La Chinata 125 gr
    Proveedor:

    La Chinata

    Regañás z oliwą z oliwek extra virgin La Chinata 125 g

    4.5

    (20)
    Precio habitual 1,67 €
    1,69 € 1,67 €
    12,85 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite esencial Anis Estrellado Fruto Bio Pranarom 10 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny Anyż gwiaździsty Fruto Bio Pranarom 10 ml

    3,93 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 4,62 €
    6,52 € 4,62 €
    46,20 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Onagra 500 mg Sura Vitasan  540 perlas
    Proveedor:

    Sura Vitasan

    Olej z wiesiołka 500 mg Sura Vitasan 540 kapsułek

    3.2

    (2)
    Precio habitual 79,08 €
     € 79,08 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de cutículas y uñas Ultra Nutritivo Sante 15 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Sante

    Olejek do skórek i paznokci Ultra Nutritivo Sante 15 ml

    4.7

    (10)
    Precio habitual 7,85 €
     € 7,85 €
    52,33 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial de Ravintsara Bio Planeta Huerto 15 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Olejek eteryczny Ravintsara Bio Planeta Huerto 15 ml

    5,02 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (11)
    Precio habitual 5,90 €
    5,90 € 5,90 €
    39,33 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -28% Aceite esencial Incienso Oleoresina Pranarom 5 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny Kadzidło Oleoresina Pranarom 5 ml

    9,49 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 11,17 €
    15,52 € 11,17 €
    223,40 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Agua micelar 250ml Arganour
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Arganour

    Woda micelarna 250 ml Arganour

    Precio habitual 7,60 €
     € 7,60 €
    3,04 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite Esencial Clavo de Especias BIO Pranaróm 10 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z goździków BIO Pranaróm 10 ml

    5,55 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (16)
    Precio habitual 6,53 €
    9,20 € 6,53 €
    65,30 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite del fruto de Espino Amarillo 1000 mg rico en Omega 7, Lamberts, 30 cápsulas
    Proveedor:

    Lamberts

    Olej z owoców rokitnika zwyczajnego 1000 mg bogaty w Omega 7, Lamberts, 30 kapsułek

    5.0

    (10)
    Precio habitual 29,28 €
     € 29,28 €
    1 ud.
    w koszyku
  • OIL OREGAN 150 Mg 60 Perlas Solaray
    Proveedor:

    Solaray

    OIL OREGAN 150 mg 60 kapsułek Solaray

    4.9

    (8)
    Precio habitual 16,98 €
     € 16,98 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Orégano vulgar bio, Pranarôm 60 mini cápsulas
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Oregano zwyczajne bio, Pranarôm 60 mini kapsułek

    8,78 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 10,33 €
    14,55 € 10,33 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de coco virgen Bio Camassia 100ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Camassia

    Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia Bio Camassia 100 ml

    4.4

    (4)
    Precio habitual 3,59 €
     € 3,59 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite esencial Lavanda Pranarôm 10 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny lawendowy Pranarôm 10 ml

    7,67 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (21)
    Precio habitual 9,02 €
    12,71 € 9,02 €
    90,20 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite capilar Amla fortalecedor y brillo Khadi 50 ml
    Proveedor:

    Khadi

    Olejek do włosów Amla wzmacniający i nadający połysk Khadi 50 ml

    4.5

    (10)
    Precio habitual 17,72 €
     € 17,72 €
    35,44 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -10% Omega-3 MSC Aceite de Krill Bonusan 60 perlas
    Proveedor:

    Bonusan

    Omega-3 MSC Olej z kryla Bonusan 60 kapsułek

    30,65 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 36,06 €
    39,99 € 36,06 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Chile (Chiu Chow) Lee Kum Kee 165ml
    Proveedor:

    LEE KUM KEE

    Olej chili (Chiu Chow) Lee Kum Kee 165 ml

    Precio habitual 5,29 €
     € 5,29 €
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
426052125 0.0 0
aceite de argán