Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "potasio"

1000 resultados
  • Espirulina y Chlorella 3000 mg 240 comprimidos veganos
    Proveedor:

    Hivital

    Spirulina i chlorella 3000 mg 240 tabletek wegańskich

    5.0

    (1)
    Precio habitual 22,15 €
     € 22,15 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Carbón Vegetal Activado Salud Viva 50g
    Proveedor:

    Salud Viva

    Węgiel aktywowany Salud Viva 50 g

    5.0

    (1)
    Precio habitual 12,96 €
     € 12,96 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 3 uds Leche de cabra continuación Caprea 2 (6 a 12 meses) Babybio 800 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Zestaw 3 szt. Mleko kozie Caprea 2 (6 do 12 miesięcy) Babybio 800 g

    5.0

    (4)
    Precio habitual 77,02 €
     € 77,02 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 3x Pasta Pura 100% cacao en tableta Chocolates Solé 90 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Chocolates Solé

    Zestaw 3x Czysta pasta 100% kakao w tabliczce Czekoladki Solé 90 g

    4.6

    (47)
    Precio habitual 16,43 €
     € 16,43 €
    54,77 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Cola de caballo 3000 mg 180 cápsulas veganas Hivital
    Proveedor:

    Hivital

    Kasztanowiec 3000 mg 180 kapsułek wegańskich Hivital

    Precio habitual 17,57 €
     € 17,57 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -5% Lavavajillas Attitude 26 dósis
    Proveedor:

    Attitude

    Płyn do mycia naczyń Attitude 26 dawek

    8,70 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (4)
    Precio habitual 10,24 €
    10,80 € 10,24 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Arcilla blanca caolín, Camassia 100 g
    Proveedor:

    Camassia

    Biała glinka kaolinowa, Camassia 100 g

    4.7

    (50)
    Precio habitual 2,05 €
     € 2,05 €
    2,05 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Moringa oleifera 6000 mg 180 cápsulas veganas Hivital
    Proveedor:

    Hivital

    Moringa oleifera 6000 mg 180 kapsułek wegańskich Hivital

    4.5

    (2)
    Precio habitual 21,39 €
     € 21,39 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pasta Pura 100% Cacao en Tableta Bio Solé 90 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Chocolates Solé

    Czekolada w tabliczce 100% kakao Bio Solé 90 g

    4.7

    (53)
    Precio habitual 5,59 €
     € 5,59 €
    55,90 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Jabón potásico Negro Planeta Huerto 20 L
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Jabón potásico Negro Planeta Huerto 20 L

    63,71 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 74,95 €
    74,95 € 74,95 €
    3,75 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -30% Estimulador de crecimiento Maria Green Algax 1 l
    ♻️ Pronta caducidad
    Proveedor:

    Maria Green

    Stymulator wzrostu Maria Green Algax 1 l

    Precio habitual 12,45 €
    17,79 € 12,45 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -11% Albahaca en hoja Herbes del Molí, 20 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Herbes del Molí - ARTEMIS BIO

    Bazylia w liściach Herbes del Molí, 20 g

    1,74 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (13)
    Precio habitual 2,05 €
    2,30 € 2,05 €
    102,50 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Almidón de tapioca 250 g, Salud Viva
    Proveedor:

    Salud Viva

    Skrobia z tapioki 250 g, Salud Viva

    4.8

    (61)
    Precio habitual 2,80 €
     € 2,80 €
    1,12 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Pistacho en cáscara tostado y salado ECO Planeta Huerto 1 kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Orzechy pistacjowe w łupinach prażone i solone ECO Planeta Huerto 1 kg

    25,30 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 29,77 €
    29,77 € 29,77 €
    29,77 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Leche de continuación 3 bio +12 meses HiPP 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    HiPP

    Mleko następcze 3 bio +12 miesięcy HiPP 500 g

    4.5

    (4)
    Precio habitual 17,70 €
     € 17,70 €
    35,40 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Grano de pistacho natural ECO Planeta Huerto 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Jądro pistacji naturalne ECO Planeta Huerto 250 g

    11,18 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.0

    (4)
    Precio habitual 13,15 €
    12,80 € 13,15 €
    52,60 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Nuez de Brasil ECO Planeta Huerto 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Orzech brazylijski ECO Planeta Huerto 250 g

    10,37 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (21)
    Precio habitual 12,20 €
    12,20 € 12,20 €
    48,80 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Jalea Real 540 mg Sotya 50 perlas
    Proveedor:

    Sotya

    Mleczko pszczele 540 mg Sotya 50 kapsułek

    3.2

    (5)
    Precio habitual 6,23 €
     € 6,23 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Saw palmetto 3000 mg 180 cápsulas veganas Hivital
    Proveedor:

    Hivital

    Saw palmetto 3000 mg 180 kapsułek wegańskich Hivital

    5.0

    (1)
    Precio habitual 25,97 €
     € 25,97 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 3x Ajo Negro de las Pedroñeras IGP (2 cabezas)
    Proveedor:

    JR Salsas y Ajo Las Pedroñeras

    Opakowanie 3x Czarny czosnek z Pedroñeras IGP (2 główki)

    4.5

    (11)
    Precio habitual 17,70 €
     € 17,70 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 3 uds Leche continuación Primea 2( 6 a 12 meses) Ecológica Babybio 800 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Zestaw 3 szt. Mleko następcze Primea 2 (od 6 do 12 miesięcy) ekologiczne Babybio 800 g

    5.0

    (1)
    Precio habitual 62,59 €
     € 62,59 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Raíz de Arrurruz ECO Planeta Huerto 250 g
    Novedad
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Raíz de Arrurruz ECO Planeta Huerto 250 g

    3,53 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 4,15 €
    4,15 € 4,15 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -12% Dátiles sin hueso BIO Rapunzel 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Rapunzel

    Daktyle bez pestek BIO Rapunzel 250 g

    4.1

    (48)
    Precio habitual 3,82 €
    4,35 € 3,82 €
    15,28 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pienso Just Grain Free para Gatos esterilizados Ownat 3 kg
    Proveedor:

    Ownat

    Karma Just Grain Free dla kotów sterylizowanych Ownat 3 kg

    5.0

    (2)
    Precio habitual 21,65 €
     € 21,65 €
    7,22 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
745131284 0.0 0
potasio