Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "aceite de citronela"

252 resultados
  • Pack 3x Aceite de Lino prensado en frío ECO Planeta Huerto 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Zestaw 3x olej lniany tłoczony na zimno ECO Planeta Huerto 500 ml

    15,24 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (4)
    Precio habitual 17,93 €
    18,30 € 17,93 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite Esencial Romero QT Cineol BIO Pranaróm10 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny rozmarynowy QT Cineol BIO Pranaróm 10 ml

    5,85 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (3)
    Precio habitual 6,88 €
    9,70 € 6,88 €
    68,80 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite Anti Estrías Bio Matarrania, 100ml
    Proveedor:

    Matarrania

    Olejek przeciw rozstępom Bio Matarrania, 100 ml

    4.5

    (25)
    Precio habitual 18,54 €
     € 18,54 €
    18,54 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial de manzanilla Bio Labiatae 12 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Labiatae

    Olejek eteryczny z rumianku Bio Labiatae 12 ml

    4.5

    (1)
    Precio habitual 16,37 €
     € 16,37 €
    136,42 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -6% Aceite para Masaje con Caléndula Weleda, 100ml
    Proveedor:

    Weleda

    Olejek do masażu z nagietkiem Weleda, 100 ml

    12,98 € · 15% con PLANETA15

    4.8

    (15)
    Precio habitual 15,27 €
    16,19 € 15,27 €
    15,27 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite hidratante Corporal Canela, clavo y ylan-ylang  Bio Matarrania 100ml
    Proveedor:

    Matarrania

    Olejek nawilżający do ciała Cynamon, goździki i ylang-ylang Bio Matarrania 100 ml

    4.1

    (14)
    Precio habitual 18,34 €
     € 18,34 €
    18,34 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -17% Gel repelente de mosquitos Citronela Batlle Eskudo 125gr NUEVA FÓRMULA
    Proveedor:

    Batlle

    Żel odstraszający komary Citronela Batlle 80 ml

    2,44 € · 15% con PLANETA15

    3.8

    (74)
    Precio habitual 2,87 €
    3,46 € 2,87 €
    3,59 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Sésamo prensado en frío ECO Planeta Huerto 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Olej sezamowy tłoczony na zimno ECO Planeta Huerto 500 ml

    8,46 € · 15% con PLANETA15

    4.8

    (16)
    Precio habitual 9,95 €
    9,95 € 9,95 €
    19,90 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Onagra El Granero 220 perlas
    Proveedor:

    El Granero

    Olej z wiesiołka El Granero 220 kapsułek

    4.6

    (13)
    Precio habitual 20,39 €
     € 20,39 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Espiral antimosquitos citronela con soporte terracota 6 ud Roura
    Proveedor:

    Roura

    Spiralka przeciw komarom cytronelowa z podstawką terakotową 6 szt. Roura

    5.0

    (1)
    Precio habitual 5,35 €
     € 5,35 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite esencial Pomelo Cascara Pranarom 10ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z grejpfruta Cascara Pranarom 10 ml

    3,94 € · 15% con PLANETA15

    4.5

    (4)
    Precio habitual 4,63 €
    6,52 € 4,63 €
    46,30 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial Menta piperita 100% puro Arganour 15ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Arganour

    Olejek eteryczny z mięty pieprzowej 100% czysty Arganour 15 ml

    4.6

    (38)
    Precio habitual 4,55 €
     € 4,55 €
    30,33 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2x Aceite de Lino prensado en frío ECO Planeta Huerto 500 ml
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Opakowanie 2x olej lniany tłoczony na zimno ECO Planeta Huerto 500 ml

    10,17 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (2)
    Precio habitual 11,96 €
    12,20 € 11,96 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -12% Colonia Citronela Antimosquitos 100 Ml Tot Herba
    Proveedor:

    TOT HERBA

    Woda kolońska cytronelowa przeciw komarom 100 ml Tot Herba

    5,08 € · 15% con PLANETA15

    4.4

    (8)
    Precio habitual 5,98 €
    6,83 € 5,98 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite Esencial Pino Silvestre BIO Pranaróm 10 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z sosny dzikiej BIO Pranaróm 10 ml

    7,61 € · 15% con PLANETA15

    4.1

    (5)
    Precio habitual 8,95 €
    12,62 € 8,95 €
    89,50 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Zestaw 2x olej kokosowy dezodoryzowany ECO Planeta Huerto 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Zestaw 2x olej kokosowy dezodoryzowany ECO Planeta Huerto 500 ml

    10,83 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (1)
    Precio habitual 12,74 €
    9,40 € 12,74 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de oliva Virgen Extra ECO Planeta Huerto 1 L
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Oliwa z oliwek Extra Virgin ECO Planeta Huerto 1 L

    8,46 € · 15% con PLANETA15

    4.6

    (7)
    Precio habitual 9,95 €
    9,95 € 9,95 €
    9,95 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite condimentado con Albahaca La Chinata 250 ml
    Proveedor:

    La Chinata

    Olej doprawiony bazylią La Chinata 250 ml

    4.7

    (10)
    Precio habitual 4,20 €
    3,80 € 4,20 €
    1,68 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite esencial Eucalipto Azul Hoja Bio Pranarom 30 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z liści eukaliptusa niebieskiego Bio Pranarom 30 ml

    11,35 € · 15% con PLANETA15

    Precio habitual 13,35 €
    18,81 € 13,35 €
    44,50 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Opakowanie 2x Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia ECO Planet Orchard 500 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Opakowanie 2x Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia ECO Planet Orchard 500 ml

    10,83 € · 15% con PLANETA15

    4.8

    (41)
    Precio habitual 12,74 €
    11,02 € 12,74 €
    12,74 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -28% Aceite esencial cedro del atlas, Pranarôm  10 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z cedru atlasowego, Pranarôm 10 ml

    4,39 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (1)
    Precio habitual 5,16 €
    7,17 € 5,16 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Vela antimosquitos vaso Stop Mosquitos Citronela Roura
    Proveedor:

    Roura

    Świeczka przeciw komarom Stop Mosquitos Citronela Roura

    4.8

    (3)
    Precio habitual 1,85 €
     € 1,85 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Citress Spray Repelente 100 ml
    Proveedor:

    Santiveri

    Citress Spray Repelent 100 ml

    10,27 € · 15% con PLANETA15

    Precio habitual 12,08 €
    12,20 € 12,08 €
    12,08 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 18 Velas Calientaplatos Citronela antimosquitos Roura
    Proveedor:

    Roura

    Zestaw 18 świeczek cytronelowych odstraszających komary Roura

    5.0

    (3)
    Precio habitual 1,93 €
     € 1,93 €
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 11

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
210480664 0.0 0
aceite de citronela