Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "bebidas vegetales"

1000 resultados
  • Glicerina vegetal 99% BIO. Camassia 250 ml
    Proveedor:

    Camassia

    Gliceryna roślinna 99% BIO. Camassia 250 ml

    Precio habitual 13,91 €
     € 13,91 €
    5,56 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2x Vitamina C 1000 mg Planeta Huerto 90 cápsulas vegetales
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Opakowanie 2x Witamina C 1000 mg Planeta Huerto 90 kapsułek roślinnych

    16,66 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.6

    (14)
    Precio habitual 19,60 €
     € 19,60 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -44% Colorante Vegetal 25 Rubio Sahara Ayluna, AYLUNA, 100 g
    Proveedor:

    AYLUNA

    Barwnik roślinny 25 Blond Sahara Ayluna, AYLUNA, 100 g

    Precio habitual 7,33 €
    13,08 € 7,33 €
    7,33 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Pollo veg. al curry eco Nuveg 90 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Nuveg

    Ekologiczne warzywne curry z kurczakiem Nuveg 90 g

    Precio habitual 4,57 €
     € 4,57 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Colorante Vegetal 04 Terra  Sante 100 gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Sante

    Barwnik roślinny 04 Terra Sante 100 g

    Precio habitual 7,97 €
     € 7,97 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Cúrcuma 6000 mg con Pimienta Negra Hivital 120 cápsulas Veganas
    Proveedor:

    Hivital

    Kurkuma 6000 mg z czarnym pieprzem Hivital 120 kapsułek wegańskich

    5.0

    (13)
    Precio habitual 20,62 €
     € 20,62 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Café Biológico en grano Alternativa 1 Kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Alternativa3

    Kawa ekologiczna w ziarnach Alternativa 1 kg

    4.2

    (15)
    Precio habitual 29,45 €
     € 29,45 €
    29,45 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Ajo negro 9000 mg 180 cápsulas veganas Hivital
    Proveedor:

    Hivital

    Czarny czosnek 9000 mg 180 kapsułek wegańskich Hivital

    Precio habitual 25,97 €
     € 25,97 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ginkgo Biloba 6000 mg Hivital 210 cápsulas veganas
    Proveedor:

    Hivital

    Ginkgo Biloba 6000 mg Hivital 210 kapsułek wegańskich

    4.1

    (8)
    Precio habitual 19,10 €
     € 19,10 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Inulina vegetal. Camassia 100 g
    Proveedor:

    Camassia

    Inulina roślinna. Camassia 100 g

    4.7

    (10)
    Precio habitual 5,97 €
     € 5,97 €
    5,97 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Cerveza Ecológica Weiss de Trigo Riedenburger 50cl
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Riedenburger

    Ekologiczne piwo pszeniczne Weiss Riedenburger 50 cl

    4.5

    (15)
    Precio habitual 2,73 €
     € 2,73 €
    5,46 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2x Bisglycinate Magnesio 120 cápsulas vegetales
    Proveedor:

    Solaray

    Opakowanie 2x Bisglycinate Magnesio 120 kapsułek roślinnych

    Precio habitual 44,55 €
     € 44,55 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Reishi Planeta Huerto 30 cápsulas vegetales
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Reishi Planeta Huerto 30 kapsułek roślinnych

    6,63 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.5

    (5)
    Precio habitual 7,80 €
     € 7,80 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Gofio de avena La Piña 450 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    La Piña

    Gofio z owsa La Piña 450 g

    4.2

    (12)
    Precio habitual 4,62 €
     € 4,62 €
    10,27 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Tarrito de verduras con pasta y pollo bio +12 meses HiPP 220 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    HiPP

    Pojemnik z warzywami z makaronem i kurczakiem bio +12 miesięcy HiPP 220 g

    Precio habitual 2,58 €
     € 2,58 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Tortitas de Maíz con Chocolate Negro Vegetalia 95gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Vegetalia

    Placki kukurydziane z czekoladą Vegetalia 95 g

    2,35 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (2)
    Precio habitual 2,77 €
     € 2,77 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Barwnik roślinny czerwony wino Radico 100 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Radico

    Barwnik roślinny czerwony wino Radico 100 g

    4.6

    (13)
    Precio habitual 9,07 €
     € 9,07 €
    9,07 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Roślinna farba do włosów w kolorze kasztanowo-rudym Radico 100 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Radico

    Roślinna farba do włosów w kolorze kasztanowo-rudym Radico 100 g

    4.7

    (12)
    Precio habitual 9,07 €
     € 9,07 €
    9,07 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Omega 3 vegano 80% DHA de Aceite de Algas Zenement 90 perlas
    Proveedor:

    Zenement

    Wegańskie omega 3 80% DHA z oleju z alg Zenement 90 kapsułek

    Precio habitual 26,54 €
     € 26,54 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ashwangandha 9000mg  Hivital 180 cápsulas veganas
    Proveedor:

    Hivital

    Ashwangandha 9000 mg Hivital 180 kapsułek wegańskich

    5.0

    (6)
    Precio habitual 24,43 €
     € 24,43 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Tortitas de Maíz con Chocolate con Leche  Vegetalia 95 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Vegetalia

    Placki kukurydziane z mleczną czekoladą Vegetalia 95 g

    2,44 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 2,87 €
     € 2,87 €
    28,70 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Paté de Olivas Negras BIO Vegetalia 100 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Vegetalia

    Pasztet z czarnych oliwek BIO Vegetalia 100 g

    4,34 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (14)
    Precio habitual 5,10 €
    5,15 € 5,10 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Rhodiola Rosea 4000 mg 180 cápsulas veganas Hivital
    Proveedor:

    Hivital

    Rhodiola Rosea 4000 mg 180 kapsułek wegańskich Hivital

    Precio habitual 25,97 €
     € 25,97 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Tarrito Menu Tradicion Verduras y Quinoa Babybio 200g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Pojemnik Menu Tradicion Warzywa i komosa ryżowa Babybio 200 g

    3.6

    (11)
    Precio habitual 2,09 €
     € 2,09 €
    10,45 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
365983438 0.0 0
bebidas vegetales