Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "arroz integral"

746 resultados
  • Shiro Miso Terrasana 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    TerraSana

    Shiro Miso Terrasana 250 g

    4.5

    (3)
    Precio habitual 7,26 €
     € 7,26 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Tarrito de Risotto con Puerros y Salmón Babybio 200 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Pojemnik z risotto z porami i łososiem Babybio 200 g

    5.0

    (1)
    Precio habitual 2,47 €
     € 2,47 €
    1,24 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Fusilli de espelta integral ECO Planeta Huerto 500gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Fusilli de espelta integral ECO Planeta Huerto 500gr

    3,06 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (1)
    Precio habitual 3,60 €
    3,60 € 3,60 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Gel de Baño de Arroz Púrpura Green Corners Care 400 ml
    Proveedor:

    Green Cornerss Care

    Żel pod prysznic z fioletowego ryżu Green Corners Care 400 ml

    5.0

    (1)
    Precio habitual 16,07 €
     € 16,07 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Fussilli de trigo integral ECO Planeta Huerto 5 Kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Fussilli z pszenicy pełnoziarnistej ECO Planeta Huerto 5 kg

    15,22 € · 15% con PLANETA15

    Precio habitual 17,90 €
    17,90 € 17,90 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Tahini integral Terrasana 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    TerraSana

    Tahini pełnoziarniste Terrasana 500 g

    5.0

    (9)
    Precio habitual 7,00 €
     € 7,00 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Bolitas de Maíz con Chocolate Biogrà 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Biográ

    Kulki kukurydziane z czekoladą Biogrà 250 g

    4.7

    (12)
    Precio habitual 4,06 €
     € 4,06 €
    16,24 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 3 unidades potito de risotto con puerros y salmón Babybio 200 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    babybio

    Opakowanie 3 sztuki risotto z porami i łososiem Babybio 200 g

    5.0

    (1)
    Precio habitual 7,26 €
     € 7,26 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -21% Paté Nature Naturgreen 125 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Pasztet Nature Naturgreen 125 g

    2,69 € · 15% con PLANETA15

    Precio habitual 3,17 €
    3,99 € 3,17 €
    24,38 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack x 3 Tarrito de verduritas con pavo bio +12 meses HiPP 220 g
    Proveedor:

    HiPP

    Zestaw 3 słoiczków z warzywami i indykiem bio +12 miesięcy HiPP 220 g

    5.0

    (1)
    Precio habitual 7,59 €
     € 7,59 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Salvado de Arroz, 100ml. Camassia
    Proveedor:

    Camassia

    Olej z otrębów ryżowych, 100 ml. Camassia

    5.0

    (3)
    Precio habitual 1,86 €
     € 1,86 €
    1 ud.
    w koszyku
  • L-Teanina 200 mg, Lamberts, 60 cápsulas
    Proveedor:

    Lamberts

    L-teanina 200 mg, Lamberts, 60 kapsułek

    Precio habitual 36,14 €
     € 36,14 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Gummies Salud capilar Himalaya 60 cápsulas
    Proveedor:

    Himalaya

    Gummies Salud capilar Himalaya 60 cápsulas

    Precio habitual 12,04 €
     € 12,04 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ownat Care Urinary Pienso para gatos 3 kg
    Proveedor:

    Ownat

    Ownat Care Urinary Karma dla kotów 3 kg

    Precio habitual 24,89 €
     € 24,89 €
    8,30 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Ghee mantequilla clarificada ECO Planeta Huerto 850 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Masło klarowane Ghee ECO Planeta Huerto 850 g

    24,95 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (2)
    Precio habitual 29,35 €
    29,90 € 29,35 €
    34,53 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Galletas de Espelta con Canela Sin azúcar Sottolestelle 250g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    sottolestelle

    Ciasteczka orkiszowe z cynamonem bez cukru Sottolestelle 250 g

    Precio habitual 5,38 €
     € 5,38 €
    21,52 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -11% Galleta Rellena de Cacao Bio, Sol Natural, 190 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Sol Natural

    Ciasteczka z nadzieniem kakaowym Bio, Sol Natural, 190 g

    3,40 € · 15% con PLANETA15

    4.0

    (1)
    Precio habitual 4,00 €
    4,49 € 4,00 €
    21,05 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -5% Tarrito BIO calabaza y calabacín +6 meses Smileat 230g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Słoiczek BIO z dynią i cukinią +6 miesięcy Smileat 230 g

    1,90 € · 15% con PLANETA15

    4.8

    (18)
    Precio habitual 2,23 €
    2,35 € 2,23 €
    9,70 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -44% Perlas Linaza Integralia 90 perlas
    Proveedor:

    Integralia

    Perły z siemienia lnianego Integralia 90 perły

    Precio habitual 8,12 €
    14,51 € 8,12 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Arándano rojo americano 15000 mg 180 cápsulas veganas Hivital
    Proveedor:

    Hivital

    Amerykańska żurawina 15000 mg 180 kapsułek wegańskich Hivital

    4.8

    (3)
    Precio habitual 20,78 €
     € 20,78 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Extracto de Reishi ecológico 12000 mg  Zenement, 180 comprimidos
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Zenement

    Ekologiczny ekstrakt z Reishi 12000 mg Zenement, 180 tabletek

    Precio habitual 23,46 €
     € 23,46 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Colágeno con Ácido Hialurónico, Magnesio y Resveratrol Integralia, 120 comprimidos
    Proveedor:

    Integralia

    Kolagen z kwasem hialuronowym, magnezem i resweratrolem Integralia, 120 tabletek

    4.6

    (34)
    Precio habitual 11,54 €
     € 11,54 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -7% Granola de Quinua Real con cacao y coco sin gluten BIO La Finestra Sul Cielo 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    La Finestra sul Cielo

    Granola z komosy ryżowej z kakao i kokosem bezglutenowa BIO La Finestra Sul Cielo 250 g

    4,49 € · 15% con PLANETA15

    3.9

    (8)
    Precio habitual 5,28 €
    5,69 € 5,28 €
    21,12 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Articulaciones de Acero Suplemento natural para mascotas Wild Balance 100 g
    Proveedor:

    Wild Balance

    Stawy ze stali Naturalny suplement dla zwierząt Wild Balance 100 g

    16,99 € · 15% con PLANETA15

    Precio habitual 19,99 €
    19,99 € 19,99 €
    19,99 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • …
  • 32

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
013189229 0.0 0
arroz integral