Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "quinoa"

673 resultados
  • Galletas de arándano y trigo sarraceno sin gluten Germinal Bio 200 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Germinal Bio

    Bezglutenowe ciastka z jagodami i kaszą gryczaną Germinal Bio 200 g

    4.2

    (36)
    Precio habitual 3,68 €
     € 3,68 €
    18,40 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Lino Dorado Bio Naturgreen 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NaturGreen

    Lino Dorado Bio Naturgreen 250 g

    1,98 € · 15% con PLANETA15

    4.8

    (14)
    Precio habitual 2,33 €
    1,99 € 2,33 €
    9,32 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Açai Bowl ECO Energy Feelings 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Energy Feelings

    Miska acai ECO Energy Feelings 500 g

    5.0

    (2)
    Precio habitual 29,95 €
    29,80 € 29,95 €
    59,90 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Crema de cacahuete Terrasana 250 g
    Proveedor:

    TerraSana

    Masło orzechowe Terrasana 250 g

    4.1

    (5)
    Precio habitual 3,11 €
     € 3,11 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Genmai miso BIO Terrasana, 345 gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    TerraSana

    Genmai miso BIO Terrasana, 345 g

    3.0

    (1)
    Precio habitual 6,73 €
     € 6,73 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Fat burner Quemagrasas Planeta Huerto 90 caps
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Spalacz tłuszczu Quemagrasas Planeta Huerto 90 kaps

    18,96 € · 15% con PLANETA15

    Precio habitual 22,30 €
    22,30 € 22,30 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Membrillo ECO azúcar de caña Cal Valls, 300 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Cal Valls

    Quetscha ECO z cukrem trzcinowym Cal Valls, 300 g

    3.9

    (4)
    Precio habitual 4,66 €
     € 4,66 €
    15,53 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Café Premium Grano Perú Oro verde BIO ideas Comercio Justo 1kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Ideas Coop

    Kawa Premium ziarna Peru Oro verde BIO ideas Sprawiedliwy Handel 1 kg

    4.7

    (10)
    Precio habitual 36,99 €
     € 36,99 €
    36,99 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -12% Galletas de avena con chocolate y macadamia bio Sol Natural 200 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Sol Natural

    Ciasteczka owsiane z czekoladą i orzechami makadamia bio Sol Natural 200 g

    4,33 € · 15% con PLANETA15

    4.6

    (11)
    Precio habitual 5,09 €
    5,80 € 5,09 €
    25,45 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Kicardio, Kiroot, 60 perlas
    Proveedor:

    KIROOT

    Kicardio, Kiroot, 60 kapsułek

    Precio habitual 49,46 €
    43,64 € 49,46 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pan Proteico Inmune+ BIO Sin Gluten Zealia 260 gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Zealia Bio

    Chleb proteinowy Inmune+ BIO bezglutenowy Zealia 260 g

    5.0

    (2)
    Precio habitual 4,91 €
     € 4,91 €
    18,88 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pan de Molde Trigo Sarraceno sin gluten bio El Granero 445 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    El Granero

    Chleb pszenny bezglutenowy z kaszą gryczaną bio El Granero 445 g

    2.8

    (2)
    Precio habitual 6,61 €
     € 6,61 €
    14,69 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Barrita Superfoods Nust&berries40gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    NUTS&BERRIES

    Batony Superfoods Nust&berries 40 g

    5.0

    (1)
    Precio habitual 2,24 €
     € 2,24 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -6% Pack 12x Tarrito BIO ternera y verduras +6 meses Smileat 230g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Opakowanie 12x słoiczków BIO z cielęciną i warzywami +6 miesięcy Smileat 230 g

    23,88 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (4)
    Precio habitual 28,09 €
    29,88 € 28,09 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -12% Tortitas de Maíz con Chocolate Negro Vegetalia 95gr
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Vegetalia

    Placki kukurydziane z czekoladą Vegetalia 95 g

    1,84 € · 15% con PLANETA15

    4.8

    (2)
    Precio habitual 2,16 €
    2,45 € 2,16 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -14% Galletas María de avena sin gluten bio Sol Natural 200 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Sol Natural

    Bezglutenowe ciastka owsiane Sol Natural 200 g

    3,03 € · 15% con PLANETA15

    Precio habitual 3,56 €
    4,15 € 3,56 €
    17,80 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -18% PROMO 2x Tarrito BIO pavo y verduras +6 meses Smileat 230g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    PROMOCJA 2x słoiczek BIO z indykiem i warzywami +6 miesięcy Smileat 230 g

    4.8

    (32)
    Precio habitual 4,10 €
    4,98 € 4,10 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Mix Tortitas Avena integral y arándanos ECO Smileat 125 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Mieszanka pełnoziarnistych płatków owsianych i jagód ECO Smileat 125 g

    2,80 € · 15% con PLANETA15

    4.4

    (8)
    Precio habitual 3,29 €
    3,29 € 3,29 €
    25,31 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Café KETO en Grano con Menta BIO Trasnocho Alternativa 200 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Alternativa3

    Kawa KETO w ziarnach z miętą BIO Trasnocho Alternativa 200 g

    Precio habitual 16,99 €
     € 16,99 €
    84,95 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Levadura B12 Nutricional 250g Salud Viva
    Proveedor:

    Salud Viva

    Drożdże B12 Nutricional 250 g Salud Viva

    Precio habitual 14,19 €
     € 14,19 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Kawa bezkofeinowa w ziarnach BIO Alternativa3 1 kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Alternativa3

    Kawa bezkofeinowa w ziarnach BIO Alternativa3 1 kg

    4.5

    (1)
    Precio habitual 38,82 €
     € 38,82 €
    38,82 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Paleobull Panacea Proteína de Leche Sabor Neutro  750 g
    Proveedor:

    Paleobull

    Paleobull Panacea Białko mleczne o neutralnym smaku 750 g

    4.5

    (2)
    Precio habitual 42,93 €
     € 42,93 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -30% Trepadora Hibiscus Pink  100ml
    Proveedor:

    Trepadora

    Pnącze Hibiscus Pink 100 ml

    Precio habitual 12,52 €
    17,88 € 12,52 €
    12,52 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Barrita energética de café y guaraná Paleobull 55 g
    Proveedor:

    Paleobull

    Batony energetyczne z kawą i guaraną Paleobull 55 g

    4.8

    (10)
    Precio habitual 2,25 €
     € 2,25 €
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • …
  • 29

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
111942941 0.0 0
quinoa