Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "quinoa"

673 resultados
  • Crema vegana de cacao dark con avellanas bio Sol Natural 200 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Sol Natural

    Wegański krem z ciemnym kakao i ekologicznymi orzechami laskowymi Sol Natural 200 g

    3,58 € · 15% con PLANETA15

    4.8

    (12)
    Precio habitual 4,21 €
    4,25 € 4,21 €
    21,05 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -5% Tarrito BIO calabaza y calabacín +6 meses Smileat 230g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Słoiczek BIO z dynią i cukinią +6 miesięcy Smileat 230 g

    1,90 € · 15% con PLANETA15

    4.8

    (18)
    Precio habitual 2,23 €
    2,35 € 2,23 €
    9,70 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Termogénico fat burner quema grasas 180 cápsulas veganas Hivital
    Proveedor:

    Hivital

    Termogeniczny spalacz tłuszczu 180 kapsułek wegańskich Hivital

    5.0

    (1)
    Precio habitual 23,66 €
     € 23,66 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Complejo de colágeno marino con ácido hialurónico, CoQ10, vitaminas C & E y Zinc Zenement, 180 comprimidos
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Zenement

    Kompleks kolagenu morskiego z kwasem hialuronowym, CoQ10, witaminami C i E oraz cynkiem Zenement, 180 tabletek

    5.0

    (1)
    Precio habitual 20,41 €
     € 20,41 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Proteína de cáñamo BIO 250 g, Salud Viva
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Salud Viva

    Białko konopi BIO 250 g, Salud Viva

    4.5

    (2)
    Precio habitual 8,58 €
     € 8,58 €
    3,43 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • -13% Vitamina D3 4000 UI + K2 + Magnesio Fórmula Vegan, WeBotanix
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    WEBOTANIX

    Witamina D3 4000 IU + K2 + magnez, formuła wegańska, WeBotanix

    16,30 € · 15% con PLANETA15

    4.5

    (4)
    Precio habitual 19,18 €
    21,95 € 19,18 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2 x Colágeno Marino con Ácido Hialurónico, Coenzima Q10, Vitamina C y Zinc Hivital 180 cápsulas
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Hivital

    Zestaw 2 x Kolagen morski z kwasem hialuronowym, koenzymem Q10, witaminą C i cynkiem Hivital 180 kapsułek

    5.0

    (2)
    Precio habitual 43,41 €
     € 43,41 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -16% Vitamina D3+K2, Kiroot, 120 perlas
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    KIROOT

    Witamina D3+K2, Kiroot, 120 kapsułek

    5.0

    (1)
    Precio habitual 14,54 €
    17,27 € 14,54 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -3% Pack 3x Tarrito BIO verduras y merluza +6 meses Smileat 230g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Zestaw 3x słoiczki BIO warzywa i morszczuk +6 miesięcy Smileat 230 g

    5,67 € · 15% con PLANETA15

    4.9

    (30)
    Precio habitual 6,67 €
    6,87 € 6,67 €
    9,67 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -4% Cacao Bio Instantáneo Alternativa 1 kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Alternativa3

    Kakao instant ekologiczne Alternativa 1 kg

    4.7

    (14)
    Precio habitual 14,01 €
    14,59 € 14,01 €
    14,01 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Maíz para palomitas Biográ, 500g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Biográ

    Kukurydza do popcornu Biográ, 500 g

    4.4

    (52)
    Precio habitual 3,57 €
     € 3,57 €
    7,14 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Golden Ghee Bio Mantequilla clarificada de Vaca Golden Ghee 370 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Golden Ghee

    Golden Ghee Bio Masło klarowane z mleka krowiego Golden Ghee 370 ml

    4.5

    (20)
    Precio habitual 19,93 €
     € 19,93 €
    53,86 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Energy Feelings Proteína de calabaza ECO 1 kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Energy Feelings

    Energy Feelings Białko z dyni ECO 1 kg

    4.5

    (12)
    Precio habitual 23,65 €
     € 23,65 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Cereales en Conchas crujientes con Chocolate Biocop 250 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Biocop

    Chrupiące płatki zbożowe w czekoladzie Biocop 250 g

    4.8

    (13)
    Precio habitual 3,35 €
     € 3,35 €
    13,40 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -3% PROMO 3x Tarrito BIO pavo y verduras +6 meses Smileat 230g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    PROMOCJA 3x słoiczek BIO z indykiem i warzywami +6 miesięcy Smileat 230 g

    6,17 € · 15% con PLANETA15

    4.8

    (28)
    Precio habitual 7,26 €
    7,47 € 7,26 €
    10,52 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -7% Pack 12x Tarrito BIO pavo y verduras +6 meses Smileat, 230g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Opakowanie 12x słoiczków BIO z indykiem i warzywami +6 miesięcy Smileat, 230 g

    23,68 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (8)
    Precio habitual 27,86 €
    29,88 € 27,86 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pitahaya Roja en Polvo, Salud Viva, 125g
    Proveedor:

    Salud Viva

    Proszek z czerwonego pitahaya, Salud Viva, 125 g

    Precio habitual 10,19 €
     € 10,19 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -3% Pack 12x Tarrito BIO de verduras ecológicas con bacalao 230g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Opakowanie 12x słoiczków ekologicznych warzyw z dorszem 230 g

    24,55 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (3)
    Precio habitual 28,88 €
    29,88 € 28,88 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Cookies trigo sarraceno arándanos y coco BIO Zealia 130 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Zealia Bio

    Ciasteczka z kaszą gryczaną, jagodami i kokosem BIO Zealia 130 g

    Precio habitual 3,70 €
     € 3,70 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -7% Pack 12x Tarrito BIO Guisito de alubias Smileat, 230 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Opakowanie 12x słoiczek BIO Guisito z fasolą Smileat, 230 g

    23,68 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (3)
    Precio habitual 27,86 €
    29,88 € 27,86 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Tarrito Biológico de Manzana y Plátano con Galletas +4 Meses HiPP 190 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    HiPP

    Biologiczne jabłka i banany z ciasteczkami +4 miesiące HiPP 190 g

    4.8

    (6)
    Precio habitual 2,43 €
     € 2,43 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -8% Tarrito BIO pavo y verduras +6 meses Smileat, 230g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Słoiczek BIO z indykiem i warzywami +6 miesięcy Smileat, 230 g

    2,10 € · 15% con PLANETA15

    4.7

    (31)
    Precio habitual 2,47 €
    2,69 € 2,47 €
    10,74 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Cúrcuma con Jengibre y Pimienta Negra + Probioticos Aldous Bio 120 Gominolas
    Proveedor:

    Aldous Bio

    Kurkuma z imbirem i czarnym pieprzem + probiotyki Aldous Bio 120 żelków

    18,49 € · 15% con PLANETA15

    Precio habitual 21,75 €
    21,97 € 21,75 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -10% Pack 3 x Galleta espelta, avena y cacao ECO 220 g Smileat
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Smileat

    Opakowanie 3 x Ciastka orkiszowe, owsiane i kakaowe ECO 220 g Smileat

    9,15 € · 15% con PLANETA15

    5.0

    (1)
    Precio habitual 10,76 €
    11,97 € 10,76 €
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • …
  • 29

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
344119270 0.0 0
quinoa