Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "magnesio"

1000 resultados
  • Gotas de Chocolate 85% cacao ECO Planeta Huerto 200 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Dropsy czekoladowe 85% kakao ECO Planeta Huerto 200 g

    10,20 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.9

    (10)
    Precio habitual 12,00 €
    12,00 € 12,00 €
    6,00 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Super Porridge Copos de Avena Sin Gluten con Cacao, Almendras y Cáñamo BIO El Granero 350 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    El Granero

    Super Porridge Płatki owsiane bezglutenowe z kakao, migdałami i konopiami BIO El Granero 350 g

    5.0

    (3)
    Precio habitual 4,90 €
     € 4,90 €
    9,80 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Vitamina C liberación sostenida 1000 mg Lamberts 180 tabletas
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Lamberts

    Witamina C o przedłużonym uwalnianiu 1000 mg Lamberts 180 tabletek

    4.9

    (6)
    Precio habitual 35,76 €
     € 35,76 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -16% Piñones ECO Planeta Huerto 100 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Orzeszki piniowe ECO Planeta Huerto 100gr

    8,84 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (4)
    Precio habitual 10,40 €
    12,40 € 10,40 €
    104,00 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Tofu sedoso japonés Clearspring, 300g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Clearspring

    Jedwabiste japońskie tofu Clearspring, 300 g

    4.7

    (62)
    Precio habitual 3,54 €
     € 3,54 €
    11,80 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2x Trigo Sarraceno ECO Planeta Huerto 2,5 kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Opakowanie 2x Gryka ECO Planeta Huerto 2,5 kg

    19,33 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 22,74 €
    23,20 € 22,74 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Ester C plus Vitamina C, 30 comprimidos de 1000mg
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Solgar

    Ester C plus Witamina C, 30 tabletek po 1000 mg

    4.2

    (2)
    Precio habitual 18,15 €
     € 18,15 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2x Acidophilus plus avanzado Solgar 60 cápsulas vegetales
    Proveedor:

    Solgar

    Opakowanie 2x Acidophilus plus advanced Solgar 60 kapsułek roślinnych

    Precio habitual 32,99 €
     € 32,99 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Onagra 1000 mg Hivital 200 perlas
    Proveedor:

    Hivital

    Olej z wiesiołka 1000 mg Hivital 200 kapsułek

    4.7

    (14)
    Precio habitual 23,68 €
     € 23,68 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Levadura nutricional vitamina B12 en copos Energy Feelings 1 kg
    Proveedor:

    Energy Feelings

    Drożdże odżywcze z witaminą B12 w płatkach Energy Feelings 1 kg

    4.7

    (142)
    Precio habitual 35,70 €
    35,70 € 35,70 €
    35,70 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • -11% Levadura nutricional con vitamina B12 Sol Natural 150g
    Proveedor:

    Sol Natural

    Drożdże odżywcze z witaminą B12 Sol Natural 150 g

    5,30 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.5

    (3)
    Precio habitual 6,23 €
    6,99 € 6,23 €
    4,15 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Mezcla de Hongos, Mangostán y Acerola Salud Viva 125 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Salud Viva

    Mieszanka grzybów, mangostanu i aceroli Salud Viva 125 g

    4.6

    (5)
    Precio habitual 16,33 €
     € 16,33 €
    125,62 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Metal Detox Protector Sura Vitas 60 cápsulas
    Proveedor:

    Sura Vitasan

    Metal Detox Protector Sura Vitas 60 kapsułek

    5.0

    (1)
    Precio habitual 29,00 €
     € 29,00 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2 x Ashwagandha 60 cápsulas vegetales
    Proveedor:

    Solgar

    Zestaw 2 x Ashwagandha 60 kapsułek roślinnych

    Precio habitual 51,86 €
     € 51,86 €
    1 ud.
    w koszyku
  • ZenPlus 30 cápsulas Sura Vitasan
    2ªud -40%
    Proveedor:

    Sura Vitasan

    ZenPlus 30 kapsułek Sura Vitasan

    4.5

    (5)
    Precio habitual 29,04 €
     € 29,04 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Zestaw 2x Maca BIO w proszku Energy Feelings 1 kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Energy Feelings

    Zestaw 2x Maca BIO w proszku Energy Feelings 1 kg

    Precio habitual 48,61 €
     € 48,61 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Dátiles sin hueso Rapunzel 1 kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Rapunzel

    Daktyle bez pestek Rapunzel 1 kg

    5.0

    (4)
    Precio habitual 14,73 €
     € 14,73 €
    14,73 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Copos de avena finos Sin Gluten ECO Planeta Huerto 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Bezglutenowe płatki owsiane ECO Planeta Huerto 500 g

    2,47 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (25)
    Precio habitual 2,90 €
    2,90 € 2,90 €
    5,80 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Compo Abono césped acción 4 en 1 3 Kg
    Proveedor:

    Compo

    Compo Nawóz do trawników 4 w 1 3 kg

    24,62 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 28,97 €
    29,65 € 28,97 €
    9,66 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Algarroba cruda en polvo ECO Salud Viva 250g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Salud Viva

    Surowy proszek z chleba świętojańskiego ECO Salud Viva 250 g

    4.5

    (10)
    Precio habitual 6,19 €
     € 6,19 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Vitamina C Escaramujo Sotya, 90 comprimidos
    Proveedor:

    Sotya

    Vitamina C Escaramujo Sotya, 90 comprimidos

    4.5

    (2)
    Precio habitual 3,82 €
     € 3,82 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Crema de Almendras Blancas ECO Planeta Huerto 2kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Krem z białych migdałów ECO Planeta Huerto 2 kg

    38,25 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 45,00 €
    45,00 € 45,00 €
    22,50 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Melaza de Caña Bio El Granero, 900 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    El Granero

    Melasa trzcinowa Bio El Granero, 900 g

    5,79 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.6

    (18)
    Precio habitual 6,81 €
     € 6,81 €
    7,57 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Cuscús integral ECO Planeta Huerto 2,5 kg
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Kuskus razowy ECO Planeta Huerto 2,5 kg

    9,27 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (2)
    Precio habitual 10,90 €
    10,90 € 10,90 €
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • …
  • 42

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
772864153 0.0 0
magnesio