Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "suplementos de electrolitos"

481 resultados
  • Maca negra ECO en polvo Energy Feelings 500 g
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Energy Feelings

    Czarny maca ECO w proszku Energy Feelings 500 g

    Precio habitual 15,85 €
    13,65 € 15,85 €
    3,17 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Vitamina D3 (Colecalciferol) 4000 UI (100 μg) 60 cápsulas vegetales Solgar
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Solgar

    Witamina D3 (cholekalcyferol) 4000 IU (100 μg) 60 kapsułek roślinnych Solgar

    4.8

    (22)
    Precio habitual 20,20 €
     € 20,20 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Enterelle plus probiótico Bromatech 24 cápsulas
    Proveedor:

    BROMATECH

    Enterelle plus probiotyk Bromatech 24 kapsułki

    4.7

    (46)
    Precio habitual 22,92 €
     € 22,92 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Onagra Perlas 2000mg Aldous Bio 200 cápsulas blandas
    Proveedor:

    Aldous Bio

    Olej z wiesiołka Perlas 2000 mg Aldous Bio 200 kapsułek miękkich

    23,53 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 27,68 €
    27,97 € 27,68 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Zinc Quelado Sotya 100 comprimidos
    Proveedor:

    Sotya

    Zinc Quelado Sotya 100 comprimidos

    4.6

    (11)
    Precio habitual 4,03 €
     € 4,03 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Calcio y Magnesio con Zinc 100 comprimidos Solgar
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Solgar

    Wapń i magnez z cynkiem 100 tabletek Solgar

    5.0

    (2)
    Precio habitual 11,57 €
     € 11,57 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Barrita energética dátiles, almendras,  Maca y coco PaleoBull, 50 g
    Proveedor:

    Paleobull

    Batony energetyczne z daktylami, migdałami, maca i kokosem PaleoBull, 50 g

    4.3

    (20)
    Precio habitual 2,15 €
     € 2,15 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -10% Vitamina C 1000 mg Pura, Aldous, 250 comprimidos
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Aldous Bio

    Witamina C 1000 mg czysta, Aldous, 250 tabletek

    19,07 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 22,44 €
    24,97 € 22,44 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Presalta Novadiet, 60 cápsulas
    Proveedor:

    noVadiet

    Presalta Novadiet, 60 kapsułek

    5.0

    (3)
    Precio habitual 14,56 €
     € 14,56 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -10% L-Glutamina polvo Bonusan 200 gramos polvo
    Proveedor:

    Bonusan

    L-Glutamina w proszku Bonusan 200 gramów proszku

    20,66 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.8

    (20)
    Precio habitual 24,30 €
    26,99 € 24,30 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Magnesio ATA Sura Vitasan 30 cápsulas
    Proveedor:

    Sura Vitasan

    Magnez ATA Sura Vitasan 30 kapsułek

    Precio habitual 26,92 €
     € 26,92 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Magnesio total 5 harpagofito Ana María LaJusticia 70 comprimidos
    Proveedor:

    Ana María La Justicia

    Magnez całkowity 5 harpagofito Ana María LaJusticia 70 tabletek

    Precio habitual 14,87 €
     € 14,87 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Probiotic plus Planeta Huerto 60 Caps
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Probiotyk plus Planet Orchard 60 kaps

    20,91 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    5.0

    (1)
    Precio habitual 24,60 €
    23,90 € 24,60 €
    1 ud.
    w koszyku
  • L-Glutamina Planeta Huerto 300 G.
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    L-glutamina Planet Orchard 300 G.

    19,00 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 22,35 €
    21,70 € 22,35 €
    7,45 € / 100 g
    1 ud.
    w koszyku
  • Vitamina D3-K2 Solaray 60 cápsulas
    Proveedor:

    Solaray

    Witamina D3-K2 Solaray 60 kapsułek

    4.7

    (87)
    Precio habitual 19,43 €
     € 19,43 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Vitamina D3 líquida 2500 UI, 59 ml (Naranja)
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Solgar

    Witamina D3 w płynie 2500 IU, 59 ml (pomarańczowa)

    4.4

    (16)
    Precio habitual 17,79 €
     € 17,79 €
    30,15 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2X Vitamina C liposomada Marnys 20 viales
    Inmunidad y Anticaída
    Proveedor:

    Marnys

    Zestaw 2X Witamina C liposomowa Marnys 20 fiolek

    Precio habitual 37,95 €
     € 37,95 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -44% Super R-Lipoic Acid 240 mg, Life Extension 60 cápsulas
    Proveedor:

    Life Extension

    Super R-kwas liponowy 240 mg, Life Extension 60 kapsułek

    Precio habitual 25,28 €
    45,14 € 25,28 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Hierro Gentle ® Hierro bisglicinato Cápsulas vegetales Solgar 180 comprimidos
    Proveedor:

    Solgar

    Żelazo Gentle ® Bisglicynian żelaza Kapsułki roślinne Solgar 180 tabletek

    5.0

    (1)
    Precio habitual 29,04 €
     € 29,04 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -5% Cloruro Magnésico Santiveri 230 comprimidos
    Proveedor:

    Santiveri

    Chlorek magnezu Santiveri 230 tabletek

    6,84 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.5

    (14)
    Precio habitual 8,05 €
    8,45 € 8,05 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Lecigran Lecitina de Soja IP no GMO El Granero 500 g
    Proveedor:

    El Granero

    Lecigran Lecytyna sojowa IP bez GMO, El Granero, 500 g

    11,56 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    4.7

    (42)
    Precio habitual 13,60 €
     € 13,60 €
    27,20 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Calcio W/D3 Citrato 1000mg Solaray 90 cápsulas
    Proveedor:

    Solaray

    Wapń W/D3 cytrynian 1000 mg Solaray 90 kapsułek

    3.0

    (1)
    Precio habitual 15,55 €
     € 15,55 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Folato (Metafolin) 50 comprimidos
    Proveedor:

    Solgar

    Kwas foliowy (Metafolin) 50 tabletek

    5.0

    (2)
    Precio habitual 15,31 €
     € 15,31 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -40% Gamma E Mixed Tocopherols, Life Extension 60 perlas
    ♻️ Pronta caducidad
    Proveedor:

    Life Extension

    Gamma E Mixed Tocopherols, Life Extension 60 kapsułek

    14,58 € · 15% con PLANETA15 15% solo en la APP Código PLANETA15 copiado

    Precio habitual 17,15 €
    28,82 € 17,15 €
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • …
  • 21

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
557173880 0.0 0
suplementos de electrolitos