Ir directamente al contenido
Tu carrito

Tu carrito esta vacío

Seguir comprando

¿Tienes una cuenta?

Inicia sesión para finalizar tus compras con mayor rapidez.

-10% TYLKO W APLIKACJI

10EXTRA

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
  • Żywność
    • Ver todo
    • Oleje i ocet
    • Woda i napoje
    • Żywność gourmet
    • Przekąski
    • Ryż, zboża i rośliny strączkowe
    • Cukier i słodziki
    • Napoje roślinne
    • Kawa ekologiczna
    • Płatki i ciastka
    • Kuchnia międzynarodowa
    • Ekologiczne konserwy
    • Pasty do smarowania
    • Owoce i warzywa
    • Mąki i drożdże
    • Ekologiczny nabiał i jaja
    • Pieczywo i wypieki
    • Makaron
    • Dania gotowe
    • Desery, słodycze i czekolada
    • Produkty świeże
    • Sól i przyprawy
    • Sosy
    • Nasiona jadalne
    • Zupy i kremy
    • Herbaty i napary
    • Wina, piwa i alkohole
    • Soki ekologiczne
  • Sprzątanie
    • Ver todo
    • Zapachy do domu
    • Worki na śmieci i akcesoria do sprzątania
    • Przechowywanie żywności
    • Sprzątanie domu
    • Pranie
    • Zmywanie naczyń
    • Papier toaletowy i celuloza
  • Kosmetyki
    • Ver todo
    • Akcesoria łazienkowe
    • Olejki eteryczne
    • Kosmetyki DIY
    • Kosmetyki dla mężczyzn
    • Pielęgnacja włosów
    • Pielęgnacja ciała
    • Pielęgnacja twarzy
    • Depilacja ekologiczna
    • Dezodoranty ekologiczne
    • Perfumy i wody odświeżające
    • Higiena jamy ustnej
    • Higiena intymna
    • Makijaż ekologiczny
    • Skóra wrażliwa
    • Ochrona przed komarami
    • Ochrona przeciwsłoneczna
  • Suplementy
    • Ver todo
    • Kwasy tłuszczowe i omega
    • Antyoksydanty
    • Kolagen i wsparcie stawów
    • Kontrola wagi
    • Enzymy trawienne
    • Błonnik roślinny
    • Fitoterapia
    • Mleczko pszczele i pyłek
    • Minerały i mikroelementy
    • Nutrikosmetyki
    • Parafarmacja
    • Prebiotyki i probiotyki
    • Propolis
    • Zdrowie seksualne
    • Superżywność
    • Odżywki dla sportowców
    • Witaminy
  • Dziecko
    • Ver todo
    • Żywność dla dzieci
    • Kąpiel dziecka
    • Smoczki i butelki
    • Kremy dla dzieci
    • Sen dziecka
    • Zabawki i gry
    • Mamy, ciąża i karmienie piersią
    • Pieluchy ekologiczne
    • W drodze
    • Nosidełka
    • Ekologiczne ubranka dla niemowląt
    • Chusteczki
  • Zwierzęta
    • Ver todo
    • Akwarystyka
    • Króliki i inne małe ssaki
    • Kury i inne ptaki
    • Koty
    • Psy
    • Suplementy dla zwierząt
  • Ogród warzywny
    • Ver todo
    • Bonsai
    • Cebule kwiatowe
    • Kompostowanie
    • Zbiorniki na wodę
    • Owady pożyteczne
    • Narzędzia ręczne
    • Ogród miejski
    • Doniczki, skrzynki i akcesoria
    • Rośliny zewnętrzne
    • Rośliny doniczkowe
    • Ochrona upraw
    • Nawadnianie
    • Nasiona i sadzonki
    • Podłoża, nawozy i środki polepszające glebę
    • Środki ochrony roślin
  • Dom
    • Ver todo
    • Oszczędzanie wody i energii
    • Domki, szafy i skrzynie
    • Ogrodzenia i osłony do ogrodu
    • Dekoracja ogrodu
    • Organizacja i przechowywanie
    • Pozostałe artykuły domowe
    • Kojce i place zabaw
    • Przygotowanie żywności
  • Ochrona przeciwsłoneczna ☀️
  • Oferty
  • Nasza marka
  • Marketplace
Identifícate
Ayuda

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Belgia EUR €
  • Francja EUR €
  • Hiszpania EUR €
  • Holandia EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Portugalia EUR €
  • Włochy EUR €
Planeta Huerto
Identifícate Inicia sesión o regístrate Carrito
Żywność
Żywność
Ver todo
Aceite y vinagreAgua y RefrescosAlimentación GourmetAperitivosArroz, Cereales y LegumbresAzúcar y edulcorantesAlimentos Sin GlutenAlimentación MacrobióticaBebidas vegetalesCaféCarnicería y charcuteríaCereales y GalletasComida internacionalConservasCremas para untarFruta y verduraHarinas y LevadurasLácteos y huevos ecológicosPanadería y BolleríaPastaPlatos PreparadosPostres, dulces y chocolateRefrigeradosSal y especiasSalsasSemillas ComestiblesSopas y CremasTé e infusionesVinos, cervezas y licoresZumos ecológicos
Sprzątanie
Sprzątanie
Ver todo
AromatizaciónBolsas de basura y utensilios de limpiezaConservación de alimentosLimpieza HogarLimpieza RopaLimpieza VajillaPapel higiénico y celulosa
Kosmetyki
Kosmetyki
Ver todo
Aceites esencialesCosmética DIYCosmética HombreCuidado CapilarCuidado CorporalCuidado FacialDepilación EcológicaDesodorantes ecológicosFragancias y aguas frescasHigiene BucalHigiene ÍntimaMaquillaje EcológicoPieles sensiblesProtección AntimosquitosProtección SolarAccesorios de baño
Suplementy
Suplementy
Ver todo
Ácidos grasos y OmegaAntioxidantesColágenos y Cuidado ArticularControl de PesoEnzimas digestivasFibras vegetalesFitoterapiaJalea Real y PolenMinerales y OligoelementosNutricosméticosParafarmaciaPrebióticos y ProbióticosPropóleoSalud sexualSuperalimentosSuplementación deportivaVitaminasHongos funcionales
Dziecko
Dziecko
Ver todo
Alimentación InfantilBaño infantilChupetes y BiberonesCremas para BebéDescanso del bebéJuguetes y juegosLimpiabiberones y DetergentesMamás, Embarazo y LactanciaPañales EcológicosPaseoPortabebésRopa ecológica bebésToallitas
Zwierzęta
Zwierzęta
Ver todo
AcuariofiliaConejos y otros pequeños mamíferosGallinas y otras avesGatosPerrosSuplementos para mascotas
Ogród warzywny
Ogród warzywny
Ver todo
BonsáiBulbosCompostajeDepósitos de aguaFauna útilHerramienta ManualHuerto UrbanoMacetas, jardineras y complementosPlanta de ExteriorPlanta de InteriorProtección de CultivosRiegoSemillas y PlantonesSustratos, abonos y correctoresTratamientos Fitosanitarios
Dom
Dom
Ver todo
Filtros de agua y Ahorro en el hogarCasetas, Armarios y ArconesCercados y Ocultación para JardínDecoración del JardínOrganización y AlmacenamientoOtros Hogar y JardínParques, Juegos Infantiles y CasitasPreparación de alimentosTermos y botellas de agua
Ochrona przeciwsłoneczna ☀️OfertyNasza markaMarketplace

Resultados de búsqueda "aceite de citronela"

254 resultados
  • Champú Voluminizador Karseell 200 ml
    Proveedor:

    Karseell

    Champú Voluminizador Karseell 200 ml

    Precio habitual 17,93 €
     € 17,93 €
    89,65 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • -29% Aceite Esencial Eucalipto Radiata BIO Pranaróm 10 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Olejek eteryczny z eukaliptusa radiata BIO Pranaróm 10 ml

    6,46 € · 15% con PLANETA15

    4.8

    (10)
    Precio habitual 7,60 €
    10,70 € 7,60 €
    76,00 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Recarga jabón de manos lima fresca Lavera  250 ml
    Proveedor:

    Lavera

    Wkład mydła do rąk o zapachu świeżej limonki Lavera 250 ml

    4.9

    (8)
    Precio habitual 4,52 €
     € 4,52 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite capilar Amla fortalecedor y brillo Khadi 50 ml
    Proveedor:

    Khadi

    Olejek do włosów Amla wzmacniający i nadający połysk Khadi 50 ml

    4.5

    (10)
    Precio habitual 17,72 €
     € 17,72 €
    35,44 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Onagra Sotya 450 perlas 500 mg
    Proveedor:

    Sotya

    Olej z wiesiołka Sotya 450 kapsułek 500 mg

    4.6

    (23)
    Precio habitual 24,29 €
     € 24,29 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceitunas Con Hierbas Olivateria 1,1Kg (Granel)
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    L'Olivateria

    Oliwki z ziołami Olivateria 1,1 kg (luzem)

    5.0

    (3)
    Precio habitual 16,78 €
     € 16,78 €
    15,25 € / 1 kg
    1 ud.
    w koszyku
  • Repelente natural para perros con citronela Arquivet 250 ml
    Proveedor:

    Arquivet

    Naturalny repelent dla psów z cytronelą Arquivet 250 ml

    4.8

    (2)
    Precio habitual 7,64 €
     € 7,64 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite Mostaza Negra Ayurveda 200 Ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Ayurveda Aunténtico

    Olej z czarnej musztardy Ayurveda 200 ml

    Precio habitual 19,02 €
     € 19,02 €
    95,10 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite de Oliva Virgen Extra Koronéiki cosecha temprana Monogram 250ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Monogram

    Oliwa z oliwek extra virgin Koronéiki z wczesnych zbiorów Monogram 250 ml

    Precio habitual 20,52 €
     € 20,52 €
    82,08 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite Rosa Mosqueta Puro Mon Deconatur  30 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    MON Deconatur

    Olejek z dzikiej róży Puro Mon Deconatur 30 ml

    5.0

    (3)
    Precio habitual 13,01 €
     € 13,01 €
    43,37 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Toallitas húmedas Citronela perros y gatos Freedog 40 uds
    Proveedor:

    Freedog

    Chusteczki nawilżane Citronela dla psów i kotów Freedog 40 szt.

    Precio habitual 4,35 €
     € 4,35 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -28% Pachuli Pranarôm, 5 ml
    Proveedor:

    Pranarom

    Patchouli Pranarôm, 5 ml

    6,60 € · 15% con PLANETA15

    3.0

    (1)
    Precio habitual 7,76 €
    10,80 € 7,76 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Pack 2x Aceite capilar cuidado color, Khadi, 50 ml
    Proveedor:

    Khadi

    Zestaw 2x olejek do włosów chroniący kolor, Khadi, 50 ml

    Precio habitual 34,73 €
     € 34,73 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Set Mascarilla Colágeno + Aceite + Champú Maca Karseell 500ml + 50ml + 500ml
    Proveedor:

    Karseell

    Set Mascarilla Colágeno + Aceite + Champú Maca Karseell 500ml + 50ml + 500ml

    Precio habitual 75,29 €
     € 75,29 €
    71,70 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • Onagra  Sotya 110 Perlas
    Proveedor:

    Sotya

    Onagra Sotya 110 Perlas

    5.0

    (3)
    Precio habitual 6,68 €
     € 6,68 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Onagra Sotya 50 Perlas
    Proveedor:

    Sotya

    Wiesiołek Sotya 50 kapsułek

    Precio habitual 5,56 €
     € 5,56 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Onagra y Borraja Sotya 110 perlas 690mg
    Proveedor:

    Sotya

    Wiesiołek i ogórecznik Sotya 110 kapsułek 690 mg

    5.0

    (1)
    Precio habitual 7,54 €
     € 7,54 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Borraja y Onagra 500 mg Obire 110 cápsulas
    Proveedor:

    Obiré

    Olej z ogórecznika i wiesiołka 500 mg Obire 110 kapsułek

    4.6

    (11)
    Precio habitual 9,20 €
     € 9,20 €
    1 ud.
    w koszyku
  • -30% JATA Freidora Sin Aceite 5L JEFR1225
    Proveedor:

    Jata

    Frytkownica bez oleju JATA 5 l JEFR1225

    Precio habitual 56,49 €
    80,69 € 56,49 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Onagra Sotya 220 perlas 550mg
    Proveedor:

    Sotya

    Wiesiołek Sotya 220 kapsułek 550 mg

    Precio habitual 11,94 €
     € 11,94 €
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial de Ylang ylang Bio Planeta Huerto 15 ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Olejek eteryczny ylang-ylang Bio Planeta Huerto 15 ml

    4.8

    (11)
    Precio habitual 7,30 €
    7,30 € 7,30 €
    48,67 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Aceite esencial Limón 100% puro Arganour 15ml
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Arganour

    Olejek eteryczny cytrynowy 100% czysty Arganour 15 ml

    4.4

    (55)
    Precio habitual 4,43 €
     € 4,43 €
    29,53 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • Antimosquitos citronela bio Ladrome 50 ml
    Proveedor:

    Ladrôme

    Środek przeciw komarom z cytronelą bio Ladrome 50 ml

    3.9

    (8)
    Precio habitual 9,97 €
     € 9,97 €
    19,94 € / 100 ml
    1 ud.
    w koszyku
  • -35% Aceite de oliva Virgen Extra ECO Planeta Huerto 5 L
    Producto ecológicos
    Proveedor:

    Planeta Huerto

    Oliwa z oliwek Extra Virgin ECO Planeta Huerto 5 L

    4.6

    (24)
    Precio habitual 39,00 €
    59,90 € 39,00 €
    7,80 € / 1 l
    1 ud.
    w koszyku
  • 1
  • …
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Inicia sesión o regístrate

Planeta Huerto Logo

Mi cuenta

Iniciar sesión

o

¿No tienes cuenta? Regístrate ahora y aprovecha las ventajas del B2B de Planeta Huerto

Darmowa dostawa od 59 € Dostawa w 24-72 h
Zwroty Masz 14 dni od otrzymania
Obsługa klienta Centrum pomocy lub 966 371 130
+25 000 eko-produktów Bio, wegańskie i lokalne

Twój sklep internetowy z produktami ekologicznymi, naturalnymi i wellness. Ponad 25 000 wyselekcjonowanych produktów.

O nas

  • Magazyn
  • Nasze marki
  • Compliance
  • Karty podarunkowe

Obsługa klienta

  • Centrum pomocy
  • Śledzenie zamówienia

Firma

  • Sprzedaż dla firm
  • Sprzedawaj z nami
  • Pracuj z nami

Pobierz aplikację

Dostępna wGoogle Play
Pobierz zApp Store

Obserwuj nas

Bezpieczne płatności
Visa Mastercard American Express PayPal Google Pay Apple Pay KlarnaBizumScalapay
Generalitat Valenciana · IVACE · Financiado por la Unión Europea

PLANETA HUERTO, S.L.U. ha participado en el “Programa de Ayudas para apoyar la estrategia y acción internacional de las Pymes de la Comunitat Valenciana 2025”, y ha contado con el apoyo del IVACE y con la cofinanciación de Fondos europeos FEDER. La finalidad de este apoyo es contribuir al desarrollo internacional de la empresa mediante procesos de consultoría especializada, incluido el servicio de apoyo o acompañamiento por parte de expertos en cualquier fase del proceso de internacionalización. La subvención concedida a este proyecto asciende a 14.148 €.

© 2026 Planeta Huerto, S.L. — Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nota prawnaPolityka prywatnościPliki cookieRegulaminZwrotyAnuluj zakup
  • Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.
  • Se abre en una nueva ventana.
496344230 0.0 0
aceite de citronela